fot. materiały prasowe

Seven Phoenix wszedł na bit Barnima w „40 Berlin”


13 maja 2022

Podziel się newsem:

Seven Phoenix dropnął obiecywanego singla. 40 Berlin to drugi utwór po AEIOU otagowany jako ACAPULCO. Szykuje się longplay, EP-ka, czy może coś jeszcze większego?

Seven Phoenix knuje od dłuższego czasu

Jeśli sądzić po ostatniej aktywności, to Tymek byłby z łatwością w pierwszej trójce, jeśli nie na samym początku najbardziej płodnych i jednocześnie jakościowych artystów. Cały ostatni rok upłynął mu pod znakiem album-trasa-album-trasa (w sierpniu minie rok od wydania Popularnych), a na dokładkę, ledwo miesiąc od nowej płyty Odrodzenie, ponownie przebudza się jego alter ego – Seven Phoenix.

Ten alias prawdopodobnie wkrótce stanie się dużo bardziej istotny niż pierwsza ksywa, z jaką do branży przebił się Tymoteusz Bucki. Świadczą o tym jego ruchy, tytuł trasy koncertowej, przekaz i promocja krążka Odrodzenie. Dziś ukazał się drugi po AEIOU singiel SP40 Berlin. Tamten domykał wątki Tymka i otwierał rozdział Seven Phoenixa, podczas gdy najnowszy śmiało je kontynuuje.

Przeczytaj: Tymek wcale nie po raz ostatni [relacja]

Tymek Seven Phoenix 40 Berlin
Seven Phoenix logo

Co to będzie? Dowiemy się w lipcu

Numer zrobiony wspólnie z Barnimem jest co najmniej tak enigmatyczny, jak jego promocja.

it’s not a 10k gift,
it is just a gift

– napisał artysta na swoim Instagramie.

Pewne jest jedno – 40 Berlin, ACAPULCO; to wszystko elementy większego projektu, moim zdaniem zakrojonego na znacznie szerszą skalę aniżeli album wydany pod nowym aliasem. Preorderowicze EP-ek Tymka, które złożyły się na trylogię Odrodzenie, wiedzą coś o tym: na pustej jak na razie stronie www.sevphoe.com 20 lipca pojawią się audiowizualne materiały, które albo odsłonią wszystkie karty, albo będą kolejną wskazówką interpretacyjną.

Co o tym sądzicie? I jak siedzi Wam najnowszy singiel SP?

Seven Phoenix – 40 BERLIN

Seven Phoenix dropnął obiecywanego singla. 40 Berlin to drugi utwór po AEIOU otagowany jako ACAPULCO. Szykuje się longplay, EP-ka, czy może coś jeszcze większego? Seven Phoenix knuje od dłuższego czasu Jeśli sądzić po ostatniej aktywności, to Tymek byłby z łatwością w pierwszej trójce, jeśli nie na samym początku najbardziej płodnych i jednocześnie jakościowych artystów. Cały […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →