Sarius zagra koncert wrocławskiej plaży HotSpot – mamy bilety!


18 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Sarius już w najbliższy piątek zawita na wrocławski HotSpot. Wszystko to w ramach cyklu RapSpot, w którego line upie znaleźli się także Paluch i KęKę.

21.08.2020 – Sarius na koncercie z cyklu RapSpot

sarius - rapspot

Nie tak dawno informowaliśmy Was o tym, że na wrocławskim HotSpocie wystąpi Paluch. Natomiast w najbliższy piątek, 21 sierpnia do Wrocławia zawita Sarius.

Raper od kilku lat coraz bardziej umacnia swoją pozycję na polskiej scenie, o czym świadczą chociażby liczby wykręcane przez jego wydawnictwa. Wydany w ubiegłym roku krążek Pierwszy dzień po końcu świata, tak samo jak Wszystko co złe, otrzymał status Platynowej Płyty. Ponadto, Sariusa możecie także usłyszeć na wspólnym albumie BOR CREW, gdzie udzielili się wszyscy członkowie Biura Ochrony Rapu.

Sarius – Nie Widać Po Mnie

Sarius, podobnie jak wszyscy artyści w Polsce i na świecie od marca praktycznie nie koncertował. Pierwszym występem dla Mariusza po przerwie spowodowaną pandemią był koncert w Kołobrzegu.

Podczas wspomnianej wyżej przerwy Sarius stwierdził, że wykorzysta ją najlepiej jak potrafi i ujawnił, iż ciężko pracuje nad nowym materiałem. Zatem, we Wrocławiu prawdopodobnie możecie spodziewać się kilku nowych utworów.

Co ciekawe, rapera mogliście także usłyszeć w najnowszym singlu z cyklu Pepsi Taste The Beat, gdzie na bicie wyprodukowanym przez Sir Micha, oprócz Sariusa swoją cegiełkę dołożyli także BARANOVSKI i Jakub Józef Orliński. Więcej o całej akcji przeczytasz tutaj.

Sarius, BARANOVSKI, Jakub Józef Orliński, Sir Mich – Nigdy Sam [Pepsi Taste The Beat]

RapSpot – kup bilety na wszystkie koncerty

Wejściówki na piątkowy koncert są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Koncert Sariusa nie jest ostatnim z cyklu RapSpot, bowiem tydzień po nim, na wrocławskiej miejscówce swój koncert zagra KęKę. Również na to wydarzenie bilety znajdziecie na Biletomat.pl.

zdjęcie główne: fot. Dagmara Szewczuk

Sarius już w najbliższy piątek zawita na wrocławski HotSpot. Wszystko to w ramach cyklu RapSpot, w którego line upie znaleźli się także Paluch i KęKę. 21.08.2020 – Sarius na koncercie z cyklu RapSpot Nie tak dawno informowaliśmy Was o tym, że na wrocławskim HotSpocie wystąpi Paluch. Natomiast w najbliższy piątek, 21 sierpnia do Wrocławia zawita […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

SARIUS | 21.08. | HOTSPOT, WROCŁAW

Biletomat.pl
od 59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →