Kękę wraca na trasę! Już niedługo zagra w Operze Leśnej w Sopocie

Podziel się newsem:

Koncerty to coś, czego zdecydowanie brakowało wszystkim podczas pandemii. Na szczęście, już 24 lipca będziecie mogli wybrać się na koncert KęKę, który zawita do Opery Leśnej.

Koncert w kultowym miejscu

Już 24 lipca, KęKę zagra swój pierwszy koncert po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Koncert ten jednak będzie wyjątkowy ze względu na kilka powodów.

Jednym z nich jest oczywiście przestrzeganie wszelkich wymogów sanitarnych, co wiąże się z ograniczoną liczbą miejsc. Natomiast drugim powodem jest miejsce, ponieważ Kękę zagra koncert w Operze Leśnej – kultowym miejscu dla polskiej muzyki.

Raper, jak sam przyznał, był już pogodzony z tym, że przez najbliższe miesiące nie będzie mógł grać jakichkolwiek koncertów z udziałem fanów. Dlatego gdy pojawiła się możliwość zorganizowania takiego wydarzenia, postanowił zrobić wszystko, aby koncert odbył się w jak najlepszych warunkach.

Bilety na koncert radomskiego rapera znajdziecie na stronie Biletomat.pl. Na stronie znajdziecie także regulamin wydarzenia, a także informacje o oświadczeniu dotyczącym stanu zdrowia.

Kolejne platynowe płyty do kolekcji

Podczas przerwy od koncertowania, na socialach rapera pojawiła się informacja, że jego drugi legalny album – Nowe Rzeczy pokrył się Potrójną Platyną. To kolejny album rapera po Trzecich Rzeczach i To Tu z tym wyróżnieniem. Łącznie ma on na swoim koncie aż 12 platynowych płyt.

kękę

Ostatnim krążkiem w dyskografii KęKę jest Mr.Kękę, który także otrzymał status Platynowej Płyty. Na albumie pojawili się tacy goście jak chociażby Paweł Domagała, Sebastian Riedel oraz Paluch.

Ostatnio do sieci trafił nowy singiel, w którym KęKę przedstawia swoją refleksję na temat obecnej sytuacji na świecie. Ponadto, raper wspomógł w walce z koronawirusem radomski szpital, o czym przeczytasz tutaj.

KęKę – Bajki

Koncerty to coś, czego zdecydowanie brakowało wszystkim podczas pandemii. Na szczęście, już 24 lipca będziecie mogli wybrać się na koncert KęKę, który zawita do Opery Leśnej. Koncert w kultowym miejscu Już 24 lipca, KęKę zagra swój pierwszy koncert po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Koncert ten jednak będzie wyjątkowy ze względu na kilka powodów. Jednym z […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

KĘKĘ / SOPOT / OPERA LEŚNA | 24.07.2020

Biletomat.pl
od 79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →