fot. materiały promocyjne

Mela Koteluk i Wojciech Mazolewski na Brasswood Fest w Sopocie


04 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Akustyczny koncert Metli Koteluk, widowiskowy Wojciech Mazolewski, Shata QS oraz orkiestra Rebel Babel Ensemble. To wszystko czeka nas na Brasswood Fest 29 lipca w Sopocie!

Brasswood Fest w Sopocie… i nie tylko

Sopocki festiwal Brasswood Fest to wydarzenie, na którym spotyka się muzyka brassowa – czyli pełna instrumentów dętych – oraz elektroniczna. Wyjątkowy klimat festiwalu daje przestrzeń na to, by odpocząć w spokojnej atmosferze wśród leśnego otoczenia. Co na was czeka? Przede wszystkim seria kameralnych koncertów znanych artystów w niezwykłym akustycznym anturażu, w połączeniu z naturą, ciekawymi instrumentami, a często także w unikatowych, premierowych duetach. To wszystko blisko (ale nie za blisko!) sopockiej plaży w środku lata, ciekawej oferty gastronomicznej i w otoczeniu lasu, gdzie odbędą się również eventy towarzyszące.

fot. materiały promocyjne

Choć główna część Brasswood Fest odbywa się w Sopocie, na koncerty akustyczne zapraszamy również do Gdyni i Gdańska. Już niedługo dowiemy się szczegółów dwóch modułów w miastach towarzyszących, gdzie w towarzystwie muzyki odpoczniemy także pośród drzew, rzek i pagórków.

Kogo usłyszymy?

Muzyczna impreza rozpocznie się od Rebel Babel Brasswood Parade, która przejdzie przez ulice Sopotu. To marsz kilkudziesięciu muzyków orkiestrowych z instrumentami dętymi. Wieczorem 29 lipca rozpoczynają się koncerty, na których usłyszymy m.in.: Shata QS, Wojtka Mazolewskiego z projektem Yugen II oraz Melę Koteluk Akustycznie. Czeka na nas również koncert pod batutą autora Brasswood Fest – Łukasza L.U.C. Rostkowskiego z wyjątkowymi gośćmi.

Brasswood Fest 29 lipca

Macie ochotę na festiwal w duchu slow? Poza muzyczną ofertą organizatorzy przygotowali szereg różnych atrakcji m.in. wspólna joga, panele dyskusyjne, warsztaty edukacyjne czy wycieczki rowerowe. Te będą ogłaszane przez najbliższe kilka miesięcy. Bilety na Brasswood Fest znajdziecie na Biletomat.pl.

Akustyczny koncert Metli Koteluk, widowiskowy Wojciech Mazolewski, Shata QS oraz orkiestra Rebel Babel Ensemble. To wszystko czeka nas na Brasswood Fest 29 lipca w Sopocie! Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →