Sarius powraca jesienią! Artysta wystąpi w Warszawie, Poznaniu i Katowicach


28 września 2020

Podziel się newsem:

Sarius jest artystą, który ma za sobą mocny start. Wywodzi się z ulicznego środowiska i udało mu się osiągnąć naprawdę sporo – osiedlowe klimaty przemienił w hip-hop. Raper już tej jesieni wyruszy trasę po kilku polskich miastach.

Reklama

Sarius – sposób na hip-hop

Sarius jest artystą, który nie musiał się przepychać, aby zaistnieć na scenie hip-hopowej. Już z pierwszym krążkiem przyszła popularność, podbijana jego kolejnymi wydawnictwami. Styl rodem z częstochowkich blokowisk, elementy wokalne, poruszanie się po rejonach niedostatecznie jeszcze spenetrowanych przez polski rap – nic dziwnego, że zdobył sobie spore grono sympatyków, którzy śledzą jego karierę od czasów debiutu w 2013 roku. Instrumentalne naleciałości, specyficzne zaśpiewy, aż wreszcie, mocno życiowe teksty: nie wszystkim przypadnie do gustu taka interpretacja hip-hopu, lecz inni mogą w niej dostrzec prawdziwą perełkę.

Sarius

Sarius – co będzie po końcu świata?

Pierwszy Dzień Po Końcu Świata to najnowszy krążek artysty, który ukazał się w zeszłym roku nakładem jego własnej wytwórni Antihype. Preorder albumu wyprzedał się na pniu, a Sarius na trasie promującej wydawnictwo miał szansę, poprzez energię, zaangażowanie oraz swoją sceniczną charyzmę, podziękować fanom za takie zaufanie. Teraz, niemal dokładnie 12 miesięcy po premierze, raper ponownie skręca na trasę. Ci, którzy słyszeli go już wcześniej z materiałem z Pierwszego Dnia Po Końcu Świata także są zaproszeni, bowiem artysta nie próżnował w czasie lockdownu, czego efektem są ciekawe kooperacje m.in z Zuzą Jabłońską, czy Karoliną Czarnecką. Jak myślicie, czy te wykonania również zabrzmią na zbliżających się wielkimi krokami koncertach?

Zuza Jabłońska ft. Sarius – Duch

Sarius – wyczekane koncerty

Fani artysty z pewnością z entuzjazmem przyjmą nadchodzącą trasę koncertową. Uboższe niż zwykle w wydarzenia muzyczne lato należy w końcu sobie odbić i to z nawiązką. Sarius wychodzi naprzeciw tym pragnieniom – po nim naprawdę możecie spodziewać się widowiska na wysokim poziomie, będącym nie tylko koncertem, ale również i spotkaniem artysty ze swoimi słuchaczami. Raper już wkrótce wystąpi w Warszawie, Poznaniu i Katowicach.

Sarius

Sarius – Warszawa, Katowice, Poznań – bilety

Wszystkie koncerty są organizowane zgodnie z panującym reżimem sanitarnym. Wejściówki na wydarzenia można nabyć na stronie Biletomat.pl.

Sarius jest artystą, który ma za sobą mocny start. Wywodzi się z ulicznego środowiska i udało mu się osiągnąć naprawdę sporo – osiedlowe klimaty przemienił w hip-hop. Raper już tej jesieni wyruszy trasę po kilku polskich miastach. Sarius – sposób na hip-hop Sarius jest artystą, który nie musiał się przepychać, aby zaistnieć na scenie hip-hopowej. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Sarius | 16.10 Katowice | 06.11 Warszawa | 7.11 Poznań

Biletomat.pl
50-69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.