fot. materiały prasowe

Sanah pierwszą artystką w Polsce, która wystąpi na stadionach. „Uczta nad Ucztami” nadchodzi


05 grudnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Sanah po raz kolejny przesuwa granice możliwości. Wokalistka i jej „Uczta nad Ucztami” już teraz zapraszają was na polskie stadiony.

Pierwsza Polka na stadionach

Dla tej wokalistki nie ma rzeczy niemożliwych. Kluby? Za małe. Festiwale? Wypełnione po brzegi. Teatry i hale? Obłożone do granic możliwości. Do dopełnienia artystycznego dorobku Sanah brakowało już tylko stadionów. No i cóż, nasze przypuszczenia sprawdziły się szybciej, niż mogliśmy się tego spodziewać. Artystka już teraz zaprasza nas bowiem na Ucztę nad Ucztami, czyli trasę, która odwiedzi największe z możliwych koncertowych miejsc.

Przeczytaj także: Sanah w Poznaniu połączyła elegancką surowość z disneyowską magią [relacja]

Sanah
fot. materiały prasowe

Gdy w 2019 roku na Stadionie Narodowym pojawili się Dawid Podsiadło i Taco Hemingway, wielu fanów przypuszczało, że rozmach prezentowanych przez nich koncertów jeszcze długo nie zostanie przez nikogo przebity. Przypomnijmy bowiem, że w niemal trzy godziny wyprzedano wszystkie bilety, w perspektywie czego stadion zapełniło prawie 60 tysięcy osób. Wystarczyły jednak niespełna 3 lata, by na naszym rynku pojawił się ktoś, kto jest w stanie sięgnąć zdecydowanie wyżej.

Swój kolejny rozdział muzycznej historii ma bowiem w planach napisać Sanah, która wyruszy w podróż, jakiej na polskim rynku jeszcze nie doświadczyliśmy. Wokalistka już niedługo stanie się bowiem pierwszą Polką, która zagra koncerty na stadionach. Będą one możliwością do zaprezentowania publice materiału z diamentowych płyt Uczta, Irenka, a także Królowa dram.

To opowieść o spełnianiu marzeń. O tym, jak wielkie plany snute w dziecięcej wyobraźni, zamieniły się w wyśnioną rzeczywistość. I tak z pięcioletniej, marzącej o karierze dziewczynki, wyrosła sanah  – pierwsza Polka na stadionach! Najlepsze więc dopiero przez nami. Panie i Panowie przedstawiamy: Ucztę nad Ucztami!

– czytamy w oficjalny zaproszeniu na koncerty.

Trasa jest pokłosiem poprzednich wyprzedanych tournée Uczta Tour oraz BANKIET, które były jedynie przystawkami nadchodzącego dania głównego. Ogłoszona Uczta nad Ucztami pozwoli Sanah na zagranie koncertów stadionowych: 15 sierpnia na Stadionie Śląskim oraz 8 września na Polsat Plus Arenie w Gdańsku. Oba oczywiście w 2023 roku.

Wymarzałam coś na moich piątych urodzinach. Dopiero dziś, tak trochę nieśmiało, ale chciałabym spróbować zrealizować to marzenie. Nieśmiało, ale jednak… zapraszam was na stadiony. Gdyby nie to nieustanne wsparcie, które codziennie dostaję od was, dziś nie byłabym taka odważna… dziękuję wam moi kochani najukochańsi!

– napisała wokalistka.
Sanah Uczta nad Ucztami trasa koncertowa
fot. materiały prasowe

Sanah po raz kolejny przesuwa granice możliwości. Wokalistka i jej „Uczta nad Ucztami” już teraz zapraszają was na polskie stadiony. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Pierwsza […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →