fot. HBO

Sam Tarly ponownie u boku Jona Snowa? John Bradley o kolejnej możliwości wcielenia się w postać


14 lipca 2022

Podziel się newsem:

Nie ma Jona Snowa bez Sama Tarly’ego i wie to chyba każdy. Czy jednak postać grana przez Johna Bradleya pojawi się w spin-offie Gry o Tron?

Sam Tarly ponownie u boku Jona Snowa?

Pod koniec zeszłego miesiąca Internet obiegły informacje, jakoby Kit Harington miał powrócić na nasze ekrany w nowym spin-offie Gry o Tron, jako nie kto inny, a Jon Snow.

Zaraz po tym wyznaniu słowa te potwierdził również George R.R. Martin, który przyznał, że trwają prace nad serialem Snow. Wielu fanów produkcji zadało sobie jednak pytanie, czy zobaczymy w nim także Sama Tarly’ego?

Przeczytaj także: 11 najlepszych scen na 11-lecie serialu Gra o Tron

Gra o Tron
fot. HBO

John Bradley, który wcielał się w postać Sama, przyznał, że po zakończeniu finału nie mógł się odnaleźć na rynku pracy. Teraz jednak stan rzeczy uległ zmianie, ale on sam nie wykluczył powrotu do świata Westeros.

Mam zwyczaj o tym myśleć. Myślę, że wszyscy opuszczaliśmy Grę o tron z myślą, że graliśmy te postacie tak długo i miały one w sobie tyle życia, że chcielibyśmy sprawdzić, co u nich słychać. Graliśmy te role tak długo, że gdy tylko skończyliśmy, poczuliśmy się w pewnym sensie wolni od nich. To dużo historii i dużo emocjonalnego bagażu do noszenia ze sobą. Myślę, że wszyscy cieszymy się, mając chwilę przerwy od tego i badając nowe terytoria, ale w przyszłości, kto wie?

– powiedział aktor w rozmowie z Digital Spy.

Aktor przyznał również, że na ten moment nie prowadził żadnych rozmów dotyczących spin-offu Gry o Tron.

Nie rozmawiałem z nikim o potencjalnym serialu o Jonie Snowie, ale jeśli ktoś chce wysłać scenariusz do mnie, to będę zainteresowany przeczytaniem go

– skwitował John Bradley.

Nie ma Jona Snowa bez Sama Tarly’ego i wie to chyba każdy. Czy jednak postać grana przez Johna Bradleya pojawi się w spin-offie Gry o Tron? Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →