fot. YouTube

ROSALÍA podzieliła się właśnie swoim nowym singlem. Posłuchajcie piosenki “SAOKO”


04 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

ROSALÍA odsłania coraz więcej kart swojego nadchodzącego wydawnictwa Motomami. W sieci możemy już odsłuchać jej nowy utwór – SAOKO.

Grammy rozbudziło jeszcze większy apetyt

Kiedy w 2018 roku ROSALÍA otrzymała nagrodę Grammy za swój album El Mal Querer, wszyscy myśleli, że wokalistka popłynie na fali swojego sukcesu i niebawem wyda kolejny krążek. Tak się jednak nie stało, a na kolejne wydawnictwo musieliśmy czekać aż 4 lata. Przyszedł jednak czas na zupełnie nową odsłonę artystki i już 18 marca będziemy mogli odsłuchać LP pochodzącej z Hiszpanii piosenkarki – Motomami, które przez nią samą opisywane jest jako jej najbardziej prywatna historia, jaką postanowiła się podzielić ze swoimi fanami. Będzie to zupełnie nowy obraz jej feministycznej strony, która zmieniała się na przestrzeni ostatnich lat.

Przeczytaj także: „Blinding Lights” w wersji latino? The Weeknd łączy siły z ROSALÍA

Do tej pory jej nową płytę promował utwór La Fama, który wokalistka nagrała razem z The Weekendem. Opowiadał on o bardzo mrocznej stronie sławy.

Nowa piosenka ROSALÍA opowiada o celebrowaniu swojego własnego ja. Powinniśmy to robić przez całe swoje życie, niezależnie od momentu, a także sytuacji, przez jakie przechodzimy. Za reżyserię singla odpowiedzialny jest Valentin Petit. To właśnie on wpadł na taką formę teledysku i wykorzystanie w niej motywów policyjnego pościgu, motocyklowych gangów, a także na to, by przedstawić w niej siłę i niezależność kobiet.

ROSALÍA – SAOKO, posłuchaj!

Beat do piosenki wymyśliła sama ROSALÍA podczas występu w Electric Lady’s Studio B w Nowym Yorku. Wymyślona linia melodyczna została także połączona z brzmieniami, jakie przesłał jej producent Mr. NaisGai. I to właśnie z tej mieszanki powstało SAOKO, którego sample są jednymi z najlepszych, jakie stworzyła w swojej karierze wokalistka.

ROSALÍA odsłania coraz więcej kart swojego nadchodzącego wydawnictwa Motomami. W sieci możemy już odsłuchać jej nowy utwór – SAOKO. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Grammy rozbudziło […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →