kadr z teledysku

Rihanna zdradza, z których piosenek jest najbardziej dumna


15 marca 2022

Podziel się newsem:

W sieci ukazało się nagranie, w którym Rihanna podaje tytuły piosenek, z których jest szczególnie dumna. Jedna z nich pochodzi z ostatniego albumu wokalistki.

Riri podaje tytuły piosenek, które są jej powodem do dumy

Wczoraj na Twitterze portalu PopCrave.com opublikowano wideo, które pierwotnie pojawiło się na TikToku. Na półminutowym nagraniu Rihanna została zapytana o to, z jakich piosenek w swojej karierze jest najbardziej dumna. Riri po krótkim zastanowieniu wymieniła dwa tytuły. Pierwszy z nich to Needed Me – singiel pochodzący z ostatniego dotychczasowego albumu piosenkarki zatytułowanego Anti. Drugi utwór to Diamonds z Unapologetic wydanego w 2012 roku.

Sześć lat bez płyty. Czym aktualnie zajmuje się Rihanna?

Ostatni dotychczasowy album Rihanny ukazał się na rynku muzycznym 28 stycznia 2016 roku. To ósma płyta w jej karierze. Na podstawowej wersji krążka znalazło się trzynaście kompozycji, a obok Rihanny wystąpili SZA oraz Drake. Za warstwę muzyczną odpowiadali m.in. Hit-Boy, Timbaland oraz DJ Mustard.

Zobacz: Anti Rihanny obchodzi dziś szóste urodziny. I wciąż jest kamieniem milowym światowego mainstreamu

Mimo że muzycznych nowości od Riri na razie nie zapowiedziano, celebrytka nie zniknęła ze sfery publicznej. Rihanna nieustannie rozwija swoją markę Fenty Beauty założoną w 2017 roku oraz realizuje szereg działań filantropijnych z ramienia Clara Lionel Foundation, funkcjonującej od 2012. Oprócz spraw zawodowych artystka spodziewa się dziecka. W lutym internet obiegła oficjalna informacja, że Riri jest w ciąży z A$AP-em Rockym.

Rihanna – Anti (Deluxe) – odsłuch albumu

W sieci ukazało się nagranie, w którym Rihanna podaje tytuły piosenek, z których jest szczególnie dumna. Jedna z nich pochodzi z ostatniego albumu wokalistki. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →