Charito Yap

Drake wręczył swojemu słuchaczowi 10 tys. dolarów

Obserwuj nas na instagramie:

W sieci pojawiło się viralowe nagranie przedstawiające Drake’a wręczającego swojemu fanowi 10 tys. dolarów w gotówce z okazji jego urodzin. Zobacz!

Drake i jego hojny prezent urodzinowy dla fana

„Mój kumpel obchodził swoje urodziny w Turks i Caicos i dostał 10 tys. dolarów od Drake’a jako prezent” – głosi podpis filmiku na Snapchacie, który przedstawia rapera przytulającego oszołomionego fana z wielkim uśmiechem na twarzy po tym, jak podarował mu plik gotówki. Powiedział mu również, by „dbał o swoje bezpieczeństwo”, a jego przyjaciele krzyczeli z szoku. Nagranie szybko rozprzestrzeniło się w całym Internecie.

Drake naprawdę chodzi i rozdaje ludziom po 10k dolarów jakby to nie było nic wielkiego. Dobry Boże!

– napisał fan na Twitterze

Niech ktoś powie Drake’owi, że mam urodziny 20.04. Byłoby super.

– napisał drugi

Drake, jutro kończę 24 lata i też chciałbym cię spotkać podczas twoich wakacji w Trinidad i Tobago. Idź na spacer z 10k dolarów w gotówce albo nie idź wcale. #GodsPlan

Historia przywodzi na myśl klip do kawałka God’s Plan z 2018, który przedstawia rapera rozdającego pieniądze i prezenty wielu oczarowanym fanom. Teledysk rozpoczyna się tekstem „Budżet dla tego klipu wynosił 996,631.90 dolarów. Wszystko rozdaliśmy. Nie mówcie wytwórni”. Obrazek autorstwa Kareny Evans ma ponad 1.4 miliarda wyświetleń na YouTube.

Drake – God’s Plan

Nie jest tajemnicą, że Drake ma sporo dodatkowej gotówki, którą może się podzielić: czterokrotny zdobywca Grammy wygrał ostatnio ponad milion dolarów na zakładach podczas ostatniego Super Bowl LVI.

Drake artystą dekady
Drake, źródło: GettyImages

Przeczytaj także: Rex Orange County i Tyler, the Creator z nowym wspólnym trackiem

W sieci pojawiło się viralowe nagranie przedstawiające Drake’a wręczającego swojemu fanowi 10 tys. dolarów w gotówce z okazji jego urodzin. Zobacz! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Drake […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →