fot. materiały prasowe

Rihanna studzi zapał fanów. Artystka nie pracuje nad nową muzyką


08 listopada 2022

Podziel się newsem:

Rihanna niedawno wydała piosenkę promującą nadchodzący film Marvel Studios oraz zapowiedziała występ. W związku z tym pojawiły się plotki o wydawniczych planach artystki. Piosenkarka odpowiedziała, czy pogłoski są prawdziwe.

Riri o wydaniu nowej płyty

Wczoraj na łamach AP News ukazała się rozmowa z Riri. Piosenkarka w trakcie wywiadu opowiedziała m.in. o macierzyństwie oraz jej aktywności muzycznej. Pod koniec września NFL ogłosiło, że artystka wystąpi w trakcie kolejnego Super Bowl Halftime Show. Z kolei kilka dni temu wokalistka wydała Lift Me Up – singiel promujący film Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu, co sprowokowało wśród fanów szereg spekulacji.

Zobacz: Rihanna w hołdzie dla Chadwicka Bosemana. Utwór Lift Me Up już w sieci

Riri w rozmowie kategorycznie zaprzeczyła pogłoskom. Piosenkarka zaznaczyła jednak, że spodziewała się takiego obrotu sprawy.

To nie jest prawda [że pracuję nad nową muzyką – przyp. red.]. Super Bowl to jedno, a nowości muzyczne to drugie. Słyszycie mnie, fani? Moją drugą myślą, kiedy ogłosiłam występ na Super Bowl, było: „O mój Boże, oni zaraz pomyślą, że mój album nadchodzi. Muszę wziąć się do roboty”

– mówi artystka.

Zobacz również: JAY-Z groził, że zerwie umowę z NFL, jeśli Snoop Dogg i Dr. Dre nie wystąpią podczas Super Bowl Halftime Show

Ponad pół dekady bez płyty

Obecnie dyskografię Rihanny zamyka ANTI ze stycznia 2016 roku. Podstawowa wersja albumu składa się z trzynastu piosenek, a jedynymi gośćmi na wydawnictwie są Drake i SZA. Wersja deluxe zawiera trzy dodatkowe pozycje. Na krążku pojawiły się takie hity, jak Needed Me czy Love On The Brain.

Przeczytaj także: Nie tylko Rihanna. Kogo jeszcze usłyszymy na płycie inspirowanej filmem Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu?

Pierwszy z utworów przekroczył w Spotify ponad miliard i sto milionów odsłuchów. Z kolei Love On The Brain zbliża się do bariery miliarda z dziewięćset siedemdziesięcioma sześcioma milionami streamów na liczniku.

Rihanna – ANTI – odsłuch albumu

Rihanna niedawno wydała piosenkę promującą nadchodzący film Marvel Studios oraz zapowiedziała występ. W związku z tym pojawiły się plotki o wydawniczych planach artystki. Piosenkarka odpowiedziała, czy pogłoski są prawdziwe. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →