fot. Instagram artystki

Rihanna w hołdzie dla Chadwicka Bosemana. Utwór „Lift Me Up” już w sieci


28 października 2022

Podziel się newsem:

Rihanna po bardzo długiej przerwie powróciła z nową piosenką. Lift Me Up to hołd dla zmarłej gwiazdy Marvela – Chadwicka Bosemana.

Powrót, na który czekał cały świat

W branży muzycznej utarło się pewnego rodzaju zjawisko, że wielkie powroty długo nieobecnych artystów najczęściej okupowane są tanecznymi piosenkami. Jak się jednak okazuje, miara sukcesu jest na tym rynku bardzo indywidualna, bo można to zrobić za pomocą… ballady. Po sześciu naprawdę długich latach Rihanna w końcu uraczyła nas nowością i nie, drodzy państwo, tym razem nie są to kosmetyki!

Przeczytaj także: A gdyby Chadwick Boseman żył? Tak mogła wyglądać „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”

Rihanna Lift Me Up
fot. okładka albumu

Najnowszy singiel wokalistki z Barbadosu jest oryginalną solową piosenką od sześciu lat. Lift Me Up to główny singiel do ścieżki dźwiękowej filmu Marvela Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu. Utwór ten jest pierwszym solowym i przede wszystkim muzycznym projektem Rihanny od czasu wydania przez nią ósmego studyjnego albumu Anti w 2016 roku. Propozycja nie została osadzona w tanecznych klimatach, ale ciężko byłoby tego dokonać ze względu na jej znaczenie dla całej produkcji, do której została skomponowana. Jest to bowiem hołd, który wokalistka, a także Marvel oddadzą za pomocą projektu zmarłemu Chadwickowi Bosemanowi, który wcielał się w rolę głównego bohatera, T’Challę. Lift Me Up jest bardzo spokojną piosenką, z której wręcz bije ciepło, a także przede wszystkim włożone serce w jej powstanie.

Po rozmowie z Ryanem i usłyszeniu jego kierunku, jaki razem z filmem miał zamiar obrać, chciałem napisać coś, co obrazuje ogromny ciepły uścisk od wszystkich ludzi, których straciłem w moim życiu. Próbowałem sobie wyobrazić, jak bym się czuł, gdybym miał teraz możliwość zaśpiewania im po raz ostatni, by pokazać, jak bardzo mi ich brakuje. Rihanna była dla mnie inspiracją, więc usłyszenie jej w tej piosence to dla mnie wielki zaszczyt

– powiedział Tems, który współtworzył utwór między innymi z Rihanną.

Rihanna – Lift Me Up, posłuchaj!

Utwór został napisany wspólnie przez Rihannę, Temsa, Ludwiga Göranssona i reżysera filmu Ryana Cooglera. Produkcja Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu trafi do kin już 9 listopada.

Rihanna po bardzo długiej przerwie powróciła z nową piosenką. Lift Me Up to hołd dla zmarłej gwiazdy Marvela – Chadwicka Bosemana. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →