James Arthur z nowym singlem przed premierą płyty „You”


16 października 2019

Podziel się newsem:

Za chwilę premierę będzie miał nowy album Jamesa Arthura. Jeszcze przed tym artysta zaprezentował nowy singiel You, w którym gościnnie wystąpił Travis Barker.

Reklama

James Arthur – nowy album

Brytyjski wokalista nadchodzi ze swoim czwartym albumem, zatytułowanym You. Premiera krążka będzie miała miejsce 18 października. Znajdzie się na nim aż 17 utworów, w tym znane już Falling Like The Stars, Treehouse oraz Finally Feel Good.

james arthur - you

Jeszcze przed premierą krążka artysta podzielił się ze światem nowym singlem zapowiadającym nadchodzące wydawnictwo. To tytułowy utwór You, w którym gościnnie pojawił się przedstawiciel młodego, amerykańskiego pokolenia muzyków – perkusista Travis Barker, który wcześniej współpracował z takimi artystami jak Avril Lavigne, Black Eyed Peas, Pharrel Williams, Eminem, Rihanna i wieloma innymi. Zobaczcie efekty wspólnej pracy tych dwóch artystów!

James Arthur – You ft. Travis Barker

Po krótkiej przygodzie z bardziej popowymi, a nawet hip-hopowymi brzmieniami, James Arthur singlem You wraca do charakterystycznych dla siebie mocnych, nostalgicznych i wzbudzających emocje kompozycji. Utwór traktuje o wolności i swobodzie w byciu kimś innym, odmiennym, po prostu sobą. Na końcu teledysku pojawia się hasło przewodnie piosenki:

Nie ma nic złego w byciu Tobą

james arthur you

James Arthur – koncert w Polsce, bilety

Na początku przyszłego roku artysta wystąpi w Polsce, gdzie w ramach trasy The YOU Tour będzie promować swój najnowszy album. Brytyjczyk zagra swój koncert 30 stycznia w warszawskim klubie Stodoła. Bilety znajdziecie na Ticketmaster.pl!

Za chwilę premierę będzie miał nowy album Jamesa Arthura. Jeszcze przed tym artysta zaprezentował nowy singiel You, w którym gościnnie wystąpił Travis Barker. James Arthur – nowy album Brytyjski wokalista nadchodzi ze swoim czwartym albumem, zatytułowanym You. Premiera krążka będzie miała miejsce 18 października. Znajdzie się na nim aż 17 utworów, w tym znane już […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Koncerty Pop/Rock

Biletomat.pl
od 20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.