James Arthur odwołał koncert w Polsce


27 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Zaplanowany na najbliższy czwartek koncert Jamesa Arthura w Polsce nie dojdzie do skutku ze względu na problemy zdrowotne artysty. Wokalista miał w Warszawie promować swój najnowszy album - You.

James Arthur odwołuje koncerty. Powodem są problemy zdrowotne artysty

18 października 2019 roku ukazała się najnowsza płyta Jamesa Arthura zatytułowana You. W styczniu artysta rozpoczął europejską część trasy koncertowej promującej wydawnictwo. W jej trakcie artysta miał odwiedzić także Polskę.

James Arthur – Quite Miss Home

Niestety, zaplanowany na 30 stycznia, wyprzedany występ Brytyjczyka w Warszawie, a także inne koncerty, które miały odbyć się w najbliższym czasie, zostały odwołane. Powodem są problemy zdrowotne Jamesa.

Z przykrością informujemy, że zaplanowany na 30 stycznia koncert Jamesa Arthura w Warszawie zostaje odwołany. W związku z problemami zdrowotnymi Jamesa Arthura, pozostała część trasy europejskiej zostaje przełożona. James wczoraj musiał przejść operację i obecnie dochodzi do siebie. Przeprasza i dziękuje fanom za wszystkie wiadomości, które dostaje.

Odwołany koncert Jamesa Arthura – bilety zachowują ważność

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność i będą obowiązywać gdy poznamy nową datę koncertu. Pozostaje nam cierpliwie czekać i życzyć Jamesowi szybkiego powrotu do zdrowia!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Pop/Rock

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.