fot. Getty

Rihanna przyznaje, że będzie „psycho” mamą


18 marca 2022

Podziel się newsem:

Rihanna jest gotowa na czekające ją rodzicielstwo. Artystka przyznała jednak, że będzie dość specyficzną mamą.

Rihanna gotowa na rodzicielstwo

Zbliżający się termin porodu wokalistki, jak sama przyznaje – stale ją zmienia, ale także otwiera jej światopogląd na wiele tematów, głównie tych związanych z macierzyństwem i typem mamy, którego wokalistka oczekuje od siebie. Rihanna bez zawahania przyznaje, że zażarcie stanie w obronie swojej rodziny i pójdzie na przysłowiową wojnę z każdym wrogiem jej bliskich.

Rihanna w ciąży
Rihanna i A$AP Rocky

W rozmowie z ELLE podczas premiery Fenty Beauty w sklepach Ulta Beauty Rihanna została zapytana, którą gospodynię domową najbardziej podziwia jako przyszła matka.

Heather Dubrow jest tak szykowna, gdy jest mamą. Po prostu uwielbiam sposób, w jaki pozwala swoim dzieciom być tym, kim są. I to jest dla mnie naprawdę inspirujące.

– wyznaje Rihanna.

Rihanna przyznała, że ma również szacunek dla innej gospodyni domowej, Teresy Giudice z New Jersey.

Ale Teresa z Jersey nie owija w bawełnę, jeśli chodzi o swoje dzieci. Ona nie będzie się przed Tobą płaszczyć z powodu tych dzieciaków. I to bardzo do mnie pasuje, ponieważ czuję, że taką mamą będę. Będę miała bzika na tym punkcie

– dodaje wokalistka.

Przyszła mama podzieliła się również ogromem rad, jakie otrzymała od innych mam. W pamięć zapadła jej szczególnie jedna z nich.

Prawdopodobnie najlepszą radą, jaką otrzymałam, jest spanie teraz, bo później nie dojdę do łóżka. Muszę nad tym popracować, zanim słowo spanie stanie się dla mnie przeszłością

– wyznaje.

A$AP Rocky również gotowy na rodzicielstwo

Nie tak dawno, w wywiadzie dla GQ, A$AP Rocky przyznał, że jest w pełni gotowy na założenie rodziny i jest to w jego planach. Był także w pełni przekonany, że będzie bardzo dobrym tatą. Na pytanie o jego relację i samą Rihannę odpowiedział:

Jest o wiele lepiej, kiedy masz u swojego boku tą jedyną. Na świecie jest milion kobiet i myślę, że każdy potrafi wyczuć, że właśnie spotkało się tę wyjątkową. Myślę, że można powiedzieć, że sprawa jest naprawdę poważna.

~ A$AP Rocky

Rihanna jest gotowa na czekające ją rodzicielstwo. Artystka przyznała jednak, że będzie dość specyficzną mamą. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny Rihanna gotowa na rodzicielstwo […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →