RIHANNA i jej nowa walentynkowa kolekcja bielizny!


30 stycznia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Bielizna dla kobiet odpowiedzialnych za własne wybory od Rihanny.

Rihanna zrewolucjonizowała bieliznę, organizując uroczysty pokaz Savage X Fenty na wybiegu podczas New York Fashion Week we wrześniu. Teraz robi to samo z okazji Dnia Walentego. Na stronie internetowej Savage x Fenty pojawiła się seria seksownych, inspirowanych miłością utworów przeznaczonych dla ambitnych dziewczyn i facetów na całym świecie.

W rozmowie z VOGUE projektantka powiedziała:

Bielizna to nie tylko wykorzystywanie kobiecego ciała, chodzi o świętowanie tego i na tym polega Savage X. Dzikość dla mnie jest tak potężnym słowem. Zwłaszcza dla kobiet. Kobiety są zwykle postrzegane jako słabe i potrzebujące, a Savage to po prostu inna kobieta. Wręcz przeciwnie, ona jest potężna, ona rządzi, a ona bierze na siebie odpowiedzialność za wszystkie wybory, jakich dokonuje.

W kolekcji znajdują się walentynkowej są majteczki i figi w kształcie serca, a także wzorzyste biustonosze i odkrywcze body. Na ekskluzywnym zdjęciu Rihanna pokazuje gorącą różową figi z wycięciami na plecach i podobnie marszczonym biustonoszu.

Photo: Savage x Fenty

 

Bielizna dla kobiet odpowiedzialnych za własne wybory od Rihanny. Rihanna zrewolucjonizowała bieliznę, organizując uroczysty pokaz Savage X Fenty na wybiegu podczas New York Fashion Week we wrześniu. Teraz robi to samo z okazji Dnia Walentego. Na stronie internetowej Savage x Fenty pojawiła się seria seksownych, inspirowanych miłością utworów przeznaczonych dla ambitnych dziewczyn i facetów na […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →