Remix kultowego kawałka Hemp Gru trafił do sieci


19 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Hemp Gru co prawda oficjalnie zawiesiło swoją działalność, po wydaniu płyty Eter w 2018 roku. Jednak wczoraj do sieci trafił remix jednego z kultowych utworów warszawskiego składu.

Reklama

Kto Ty jesteś?!

Życie Warszawy to jeden z tych utworów, który śmiało można umieścić w spisie najważniejszych utworów w polskim hip-hopie. W oryginalnej wersji, oprócz członków składu, swoje wersy dorzucili także Pono, Ero, Koras, Felipe i Romeo. Jednakże to zwrotka wilka stała się tą, którą zapamiętał chyba każdy słuchacz rapu w Polsce.

Hemp Gru – Życie Warszawy

Utwór powrócił 14 lat później, w ramach promocji ostatniej płyty warszawskiego składu zatytułowanej Eter, która swoją premierę miała w 2018 roku. Co prawda z innym bitem, nieco bardziej przystosowanym do obowiązujących standardów muzycznych. Natomiast, jeżeli chodzi o gości, to tym razem, w utworze pojawili się zasłużeni dla warszawskiej sceny raperzy. Swoje zwrotki dograli chociażby Sokół, Pezet, Onar, Małach, Rufuz, Parzel, Siwers, Proceente i Kaczy. Ponadto, otrzymaliśmy także nowe zwrotki od Bilona i Wilka.

Hemp Gru

Hemp Gru – Życie Warszawy 2

Tymczasem, wczoraj do sieci trafił remix utworu z 2018 roku. Tym razem członkowie Hemp Gru postanowili zaprosić reprezentantów młodej gwardii warszawskiego ulicznego rapu. Taki zabieg nie przypadł do gustu wszystkim fanom legendarnego składu. Dużo do życzenia pozostawia zwrotka chociażby Księcia Kapoty, który otwierał cały utwór. Jednakże zwrotki Bersona, czy Frostiego nie należą do najgorszych. W utworze udzielili się również: ŁapaDisterRAUOloSoloCzerwin TWM, Plus i Żaku.

Hemp Gru – Życie Warszawy 2 (remix)

Hemp Gru co prawda oficjalnie zawiesiło swoją działalność, po wydaniu płyty Eter w 2018 roku. Jednak wczoraj do sieci trafił remix jednego z kultowych utworów warszawskiego składu. Kto Ty jesteś?! Życie Warszawy to jeden z tych utworów, który śmiało można umieścić w spisie najważniejszych utworów w polskim hip-hopie. W oryginalnej wersji, oprócz członków składu, swoje […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.