Nowa muzyka od Sokoła bliżej niż nam się wydaje! Raper zamieścił intrygujący wpis


14 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Sokół od dłuższego czasu milczy odnośnie swojej kolejnej solowej płyty. Teraz raper przerwał ciszę i zapowiada, że nowa muzyka jest bliżej niż nam się wydaje.

Oczekuj nieoczekiwanego

Tak najlepiej można zinterpretować ostatni wpis Sokoła w mediach społecznościowych. Raper zamieścił tam bowiem krótką, czteropunktową instrukcję odnośnie tego, co musi zrobić osoba czekająca na jego nowy album.

15 lutego miną dokładnie dwa lata od premiery pierwszego solowego materiału Sokoła. Jak można się było spodziewać, Wojtek Sokół był materiałem dopracowanym w najmniejszym szczególe. Na płycie nie zabrakło klasycznych, jak i nowoczesnych, czasem wręcz nowatorskich brzmień.

sokół
fot. Piotr Pytel

Oczekiwania słuchaczy co do albumu były ogromne i wydaje mi się, że zostały w pełni spełnione. O ogromnym zainteresowaniu solówką Sokoła najlepiej świadczy podwójna platyna przyznana raperowi za sprzedaż ponad 60 tysięcy egzemplarzy.

Sokół – Co wiemy o nowej płycie?

Niecały rok temu raper zamieścił w sieci pierwszy i do tej pory jedyny singiel zwiastujący nowe wydawnictwo. Zorro, to charakterystyczny dla Sokoła storytelling, osadzony na klimatycznym, nowoczesnym bicie Magiery.

Sokół – Zorro

Niedawno informowaliśmy Was także o tym, że Sokół chętnie przyjmie kilka bitów od mało znanych producentów, zaznaczając przy tym, że jest cholernie wybredny jeżeli chodzi o selekcję. Jak później się okazało, coś tam jednak wpadło w ucho szefowi Prosto i bit, lub bity z facebookowego konkursu znajdą się na nowej płycie rapera.

Warto także wspomnieć, że Sokół nie tak dawno imprezował w Kijowie razem z Quebonafide, Matą i Kukonem. Zamaskowany raper przewinął się także przez niedawny klip Kukona, w którym gościnnie pojawił się również Michał Wiśniewski.

Kukon feat. Quebonafide – PIJE WÓDE I SŁUCHAM ICH TROJE

Być może panowie nie tylko imprezowali, ale popełnili też jakiś wspólny numer, kto wie. Zatem chyba najlepszym rozwiązaniem będzie posłuchanie rad Sokoła i cierpliwe czekanie.


Sokół – Wojtek Sokół

Sokół od dłuższego czasu milczy odnośnie swojej kolejnej solowej płyty. Teraz raper przerwał ciszę i zapowiada, że nowa muzyka jest bliżej niż nam się wydaje. Oczekuj nieoczekiwanego Tak najlepiej można zinterpretować ostatni wpis Sokoła w mediach społecznościowych. Raper zamieścił tam bowiem krótką, czteropunktową instrukcję odnośnie tego, co musi zrobić osoba czekająca na jego nowy album. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50  PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.