Małach i Rufuz z premierowym materiałem na koncercie w Warszawie


21 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Małach i Rufuz pod koniec czerwca wydali swój najnowszy album – Metryka. Materiału z tej płyty będzie można posłuchać 27 września podczas premierowego koncertu w Warszawie. Sprawdźcie szczegóły i łapcie bilety.

Małach i Rufuz to tworzący razem, polscy raperzy i producenci muzyczni. Na ich dyskografię składa się już pięć albumów. Krążki Oryginał i Projekt Independent zyskały status Złotej Płyty.

Najnowsze wydawnictwo to wydana w czerwcu Metryka, która została świetnie przyjęta przez słuchaczy i krytyków. Na płycie raperzy opowiadają o zachowaniach ludzi, których spotykają na swojej drodze, swoich dalszych planach oraz motywują do spełniania marzeń, zachowując przy tym swój uliczny sznyt znany słuchaczom od pierwszej wspólnej płyty.

Małach/Rufuz – Następnym Razem

Małach/Rufuz – Metryka – tracklista

małach i rufuz metryka
 1. MetRyka feat. Dj Shoodee
 2. Dzięki Hip-Hop feat. Dj Shoodee
 3. Co się dzisiaj liczy feat. Dj Shoodee
 4. Następnym razem feat. Dj Shoodee
 5. Ludzie
 6. Podwójna moralność
 7. Może trzeba było
 8. Z małej chmury duży deszcz feat. Dj Shoodee
 9. Pomoc feat. Dj Shoodee
 10. Czy czasem masz tak?
 11. Poza schemat feat. Dj Shoodee
 12. Tlen feat. Dj Shoodee
 13. Palimy ropę
 14. Nie bójcie się marzyć feat. Dj Shoodee

Małach i Rufuz – premierowy koncert w Warszawie – bilety

Materiału z Metryki będzie można posłuchać 27 września na koncercie w warszawskim klubie Piwna Przystań.

Podczas tego wydarzenia usłyszymy materiał z najnowszego albumu oraz muzyczny przekrój przez wszystkie albumy artystów. Na scenie pojawią się również zaproszeni goście.

Bilety są już dostępne w sprzedaży. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Małach i Rufuz pod koniec czerwca wydali swój najnowszy album – Metryka. Materiału z tej płyty będzie można posłuchać 27 września podczas premierowego koncertu w Warszawie. Sprawdźcie szczegóły i łapcie bilety. Małach i Rufuz to tworzący razem, polscy raperzy i producenci muzyczni. Na ich dyskografię składa się już pięć albumów. Krążki Oryginał i Projekt Independent […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Małach i Rufuz w Warszawie

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →