Druga edycja Wyspa Wisła Rap Festival – ruszyła sprzedaż biletów


15 stycznia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Druga edycja Wyspa Wisła Rap Festival odbędzie się w dniach od 21 do 22 sierpnia. Co prawda zostało jeszcze trochę czasu do lata, ale ruszyła już sprzedaż biletów na wydarzenie. Sprawdźcie, jak możecie je zdobyć.

Nowy hip-hopowy festiwal na koncertowej mapie Polski

W zeszłym roku do listy wakacyjnych imprez dołączyło nowe wydarzenie – Wyspa Wisła Rap Festival. Cały event odbywa się na terenie kompleksu wypoczynkowego Wyspa Wisła w małej miejscowości Stężyca.

Podczas pierwszej edycji WWRF swoje koncerty zagrali czołowi przedstawiciele polskiej sceny hip-hopowej. W Stężycy pojawili się między innymi O.S.T.R., Kękę, DonGURALesko, TEDE, Tymek czy Kali.

Natomiast jeśli chodzi o drugą edycję WWRF, to ma być ona jeszcze lepsza, a sam line-up ma pozamiatać. Organizatorzy stopniowo odsłaniają karty i na ten moment podali pseudonimy tylko czterech raperów. Wiemy już, że w Stężycy zagrają Sarius, Young Igi, Żabson, a także duet Małach i Rufuz. Poniżej przedstawiamy sylwetkę każdego z nich.

Małach & Rufuz na WWRF 2020

małach i rufuz

Małach i Rufuz to przedstawiciele mocnego, ulicznego rapu. W 2014 roku Panowie dołączyli do Prosto Label, gdzie w sumie wydali 3 pełnoprawne krążki i aż dwa z nich pokryły się Złotem.

Zdecydowanie najbardziej rozpoznawalnym krążkiem jest ten pierwszy. To na nim znalazły się takie utwory, jak chociażby Fałszywka.

Najnowszym albumem w dyskografii Małacha i Rufuza jest Metryka, wydana 28 czerwca 2019 roku.

Małach / Rufuz – Czy Czasem Masz Tak?

Żabson na WWRF 2020

Żabson premierowo w Poznaniu

Żabson to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych obecnie raperów w naszym kraju. W 2019 wydał swój drugi pełnoprawny krążek pod tytułem Internaziomal.

Ponadto Żabson jest także członkiem aktualnie najpopularniejszej supergrupy w Polsce – chillwagonu, z którym także wydał wspólny krążek. Charakterystycznym znakiem Żabsona są nieoczywiste trapowe podkłady, na których niejeden raper by się pogubił.

Do tego wszystkiego należy dodać niesamowitą energię na jego koncertach, także przygotujcie się na wielokrotne stage divingi.

Żabson feat. Young Multi – Twister

Young Igi na WWRF 2020

young igi

Igi to kolejny raper młodego pokolenia, który bije rekordy popularności. Dzięki umiejętnemu użyciu autotune’a, postrzeganego przez wielu raperów jako największe zło, wypracował sobie unikatowy styl.

W 2019 roku ukazała się jego druga solowa płyta – Skan Myśli, a sam Igi dołączył do polskiego oddziału jednego z gigantów fonograficznych na świecie – Def Jam Recordings.

Young Igi – Pamiętnik EX

Sarius na WWRF 2020

sarius mlody weles

Bez wątpienia postać Sariusa jest obecnie największą bombą ogłoszeniową drugiej edycji WWRF. 2019 rok dla rapera był, można powiedzieć, rokiem przełomowym.

Na sklepowe półki trafił Pierwszy Dzień Po Końcu Świata, gdzie Sarius pokusił się o zmianę dotychczasowego stylu i zaimplementował do swoich kawałków więcej śpiewanych fragmentów. Spotkało się to ze świetnym odbiorem wśród słuchaczy, a płyta uzyskała status Złotej.

Dodatkowo Sarius udzielił się także na albumie BORCREW.

Sarius – Wampir

Wyspa Wisła Rap Festival 2020 – bilety

Pomimo tego, że mamy dopiero styczeń, to wystartowała już sprzedaż karnetów na drugą edycję festiwalu Wyspa Wisła Rap Festival. Dwudniowe karnety możecie kupić za pośrednictwem strony Biletomat.pl.

Druga edycja Wyspa Wisła Rap Festival odbędzie się w dniach od 21 do 22 sierpnia. Co prawda zostało jeszcze trochę czasu do lata, ale ruszyła już sprzedaż biletów na wydarzenie. Sprawdźcie, jak możecie je zdobyć. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →