fot. Beata Macutkiewicz

Ralph Kaminski„Bal u Rafała” będzie trwał przez całą jesień


20 września 2022

Podziel się newsem:

Ralph Kaminski nie pozwala sobie na ani jeden moment oddechu. Trasa koncertowa Bal u Rafała niebawem się zacznie. Tańce (i outfity) tym razem w edycji jesiennej.

Ralph Kaminski – „będzie trwał u Rafała bal”

Oj, będzie. Sezon letnich festiwali artysta zakończył z przytupem swoim występem na On Air Festival, jednak nie oznacza to, że krawaty i boa można z powrotem schować do szafy. Ralph Kaminski już w listopadzie wznowi swoje tournée i wystawi Bal u Rafała w całej Polsce.

W tym momencie ogłoszono siedem dat w… zaledwie czterech miastach. Artysta w trzech z nich gra podwójne koncerty, występując w tych samych klubach, w których robił sold outy w trasie z Młodością. Publiczność ewidentnie jest gotowa na więcej. Ciekawe, ile osób kupi bilety na podwójny bal – bo że tak się stanie, nie mam najmniejszej wątpliwości.

Najprawdopodobniej kolejne daty wkrótce zostaną podane – jednak trudno sobie wyobrazić podobną muzyczną fetę bez Warszawy czy Krakowa. Poniżej znajdziecie aktualną rozpiskę koncertową.

10 listopada 2022 – Centrum Koncertowe A2, Wrocław
18 i 19 listopada 2022 – P23, Katowice
2 i 3 grudnia 2022 – TAMA, Poznań
16 i 17 grudnia 2022 – Stary Maneż, Gdańsk

Przeczytaj: Ralph Kaminski: Bal u Rafała wzorcowym przykładem retromanii [recenzja]

Ralph Kaminski trasa bilety
fot. Beata Macutkiewicz

Najpierw bal, później Eurowizja?

Ralph Kaminski na Eurowizji? Brzmi jak plan! Artysta w wywiadzie dla Onet.pl powiedział, że marzy o występie w festiwalowym konkursie, a preselekcje do niego właśnie wystartowały… Zgłoszenia można nadsyłać do 15 stycznia 2023 roku, natomiast finalista zostanie ogłoszony 26 stycznia. Być może to właśnie Kaminski będzie reprezentować Polskę podczas 67. Konkurs Piosenki Eurowizji.

Ralph Kamiński – Pies

Ralph Kamiński – 2 i 3 grudnia, Poznań – bilety

Artysta wystąpi w poznańskim klubie TAMA dwa razy – 2 i 3 grudnia. Bilety na oba koncerty są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Ralph Kaminski nie pozwala sobie na ani jeden moment oddechu. Trasa koncertowa Bal u Rafała niebawem się zacznie. Tańce (i outfity) tym razem w edycji jesiennej. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę […]

Ralph Kamiński | 2 i 3 grudnia | Tama | Poznań

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →