kadr z klipu do utworu "Duchy" Ralpha Kaminskiego

Ralph Kaminski zagrał na rozpoczęciu roku w liceum


03 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Czy rozpoczęcie roku szkolnego musi być czymś strasznym? Cóż, prawdopodobnie tak. Z pewnością jednak dużo łatwiej je przetrwać gdy śpiewa na nim Ralph Kaminski!

Ralph Kaminski zagrał przed swoim liceum

1 września i humor popsuty. W całej Polsce? No pewnie w całej, chociaż uczniowie jednego z liceów mieli okazje przeżyć ten dzień choć trochę przyjemniej, a wszystko za sprawą Ralpha Kaminskiego. Autor Balu u Rafała, zaskoczył bowiem wszystkich i przed budynkiem liceum, do którego sam uczęszczał: I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Jaśle. Całość zdarzenia została nagrana i trafiła na oficjalny kanał youtube’owy artysty. Mamy nadzieję, że udało się naładować licealistów kosmiczną energią na cały rok!

Nagranie z całego zdarzenia z kanału Ralpha Kaminskiego

Rozpoczął się na dobre Bal u Rafała. Jak wrażenia?

Występ na rozpoczęciu roku zbiegł się z nowym wydawnictwem Ralpha Kaminskiego. 31 sierpnia do sieci trafił bowiem jego czwarty studyjny album zatytułowany Bal u Rafała. Jak wypadł krążek? W swojej recenzji na łamach naszego portalu Maja Kozłowska pisała tak:

Bal u Rafała jest trochę zapowiedzią lepszych czasów, trochę nagrodą, trochę pocieszeniem. Disco weszło w łaskę, albo wkrótce w nią wejdzie. Ralpha Kaminskiego słucham od jego debiutu, zawsze mówię o nim z perspektywy i doświadczenia poprzednich albumów, więc tym razem: czegoś takiego się nie spodziewałam. Na coś takiego nie czekałam.

I… jestem ukontentowana, czego przed premierą nie byłam pewna. 

Lećcie więc sprawdzać najnowszy album Ralpha, bo zdaje się, że laureat Fryderyków, a także Paszportu Polityki po raz kolejny stanął na wysokości zadania i nagrał album, który przez długie miesiące jeszcze nie zejdzie z ust słuchaczy w Polsce.

Czy rozpoczęcie roku szkolnego musi być czymś strasznym? Cóż, prawdopodobnie tak. Z pewnością jednak dużo łatwiej je przetrwać gdy śpiewa na nim Ralph Kaminski! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →