fot. materiały prasowe

Ralph Kaminski„Bal u Rafała” w ostatni dzień wakacji


09 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Wyczekiwany czwarty album Ralpha Kaminskiego ukaże się jeszcze w te wakacje. Bal u Rafała wybrzmi jak ostatni dzwonek.

Ralph Kaminski – tym razem po prostu Rafał

Cztery single, cztery teledyski, czwarta płyta. Album Bal u Rafała to już bardzo niedaleka przyszłość – artysta zdradził w końcu datę premiery oczekiwanego przez fanów krążka, który ukaże się tak naprawdę jeszcze przed zakończeniem letniej trasy artysty.

Pierwszy singiel i zarazem tytułowy utwór nadał sznyt koncertom, podkreślił właściwy klimat oraz zainicjował dress code: garnitury, boa i szerokie krawaty. Mocny oldschool, vinatage’owy kicz są tam motywem przewodnim. Tak wizerunkowo, jak i muzycznie: powtarzalność, syntezatory, generyczne bity oddają vibe disco, dokładnie takiego, na jakie wyobrażam sobie, że mogli chodzić moi rodzice.

Nie zatracił się w tym jednak „stary Ralph”, czego doskonałym przykładem jest utwór Planeta i ja, będący na wskroś w jego stylu, który wyklarował się jeszcze przy debiucie w 2016 roku. Bal u Rafała doczeka się jednoznacznej oceny po premierze, a to, że jest inny, to już wiadomo.

Przeczytaj: Ralph Kaminski: jego nowe wcielenie urządziło Bal u Rafała [felieton]

Ralph Kaminski bal u rafała premiera
fot. Michał Murawski

Bal u Rafała zainauguruje rok szkolny 2022/2023

Jakkolwiek końca wakacji raczej nikt nie wyczekuje z utęsknieniem, nawet ci, którzy szkołę dawno mają już za sobą, tak w tym roku będzie odrobinę inaczej. Ralph Kaminski swój czwarty studyjny album wyda bowiem 31 sierpnia i coś czuję, że wszystkie ralfiary, wszyscy ralfiarze i osoby ralfiarskie będą skreślać dni do tego wydarzenia i wypatrywać go z faktyczną niecierpliwością. Płytę można zamówić na stronie sklep.fonobo.pl – preorder Balu u Rafała startuje jutro o godzinie 10.00.

Ralph Kaminski – Bal u Rafała (Official Video)

Wyczekiwany czwarty album Ralpha Kaminskiego ukaże się jeszcze w te wakacje. Bal u Rafała wybrzmi jak ostatni dzwonek. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →