Kadr z teledysku „TEEN KASIA”

Quebonafide wrzuca snippet nowego utworu z belgijskim raperem


09 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Na Twitterze Quebonafide pojawił się krótki fragment piosenki nagranej wspólnie z belgijskim raperem Elvisem Romeo. Numer był zapowiadany już wcześniej w socialach rapera i wszystko wskazuje na to, że jego premiera jest tuż za rogiem. Sprawdź szczegóły!

Quebonafide x Elvis Romeo

Quebo w lipcu zeszłego roku ogłosił w komentarzach pod swoim postem na Instagramie, że ma w planach wydanie kawałka z Elvisem Romeo – raperem belgijskiego pochodzenia, który działa także na rynku francuskim. “Niedługo numer z Elvisem Romeo” – napisał krótko, nie podając daty premiery utworu. O zapowiedzianej kooperacji jednak nie zapomniał – nawiązał do niej ponownie w swoich social mediach, tym razem na Twitterze.

Piosenka ma być zatytułowana Mercy.

Ostatnie ruchy Quebonafide

Z najnowszych wpisów właściciela QueQuality na platformach społecznościowych wynika, że jego kariera pod pseudonimem Quebonafide dobiega końca. Nie przeszkadza mu to jednak w kontynuowaniu swojej działalności jako Jakub Grabowski. Pod tym aliasem wystąpił ostatnio na Festiwalu Masła w Lubochni. Z naszą relacją z wydarzenia zapoznacie się w tym miejscu.

Ponadto niedawno mieliśmy okazję usłyszeć nowy numer rapera. Kawałek Refren trochę jak Lana Del Rey został opublikowany wraz z obszernym oświadczeniem artysty, dotyczącym jego dalszych planów.

Refren trochę jak Lana Del Rey

Jeżeli chodzi o dalsze ruchy Quebonafide – nie mam w planach niczego związanego z muzyką jako ta postać, być może w przyszłości się to zmieni. Trasa koncertowa, którą zagraliśmy faktycznie była ostatnią trasą koncertową. Nie jest moim definitywnym pożegnaniem ze sceną ponieważ planuję dalej – hobbystycznie uprawiać performance i w tej sferze mam jeszcze kilka marzeń. Koncertów jako Quebonafide – poza kilkoma letnimi oraz finałowym, póki co dalej ukrytym w naszej rozpisce raczej bym się nie spodziewał. Myślę, że więcej wyjaśnień przyniesie ten finał finałów.

– oświadczył artysta (pisownia oryginalna)
Quebonafide vetulani nowy album
fot. materiały prasowe

Na Twitterze Quebonafide pojawił się krótki fragment piosenki nagranej wspólnie z belgijskim raperem Elvisem Romeo. Numer był zapowiadany już wcześniej w socialach rapera i wszystko wskazuje na to, że jego premiera jest tuż za rogiem. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →