Materiały prasowe

PlanBe, Sir Mich i Young Igi odlecieli „Balonem”


03 listopada 2021

Podziel się newsem:

PlanBe robi sporo, by jego wejście do nowej wytwórni nie przeszło bez echa. Tym razem spotkał się na bicie z naprawdę dużym zawodnikiem.

Niespodziewany transfer

Największe sukcesy w karierze rapera z Tomaszowa Lubelskiego wiążą się z działalnością w labelu Quebonafide. Niegdyś pod skrzydłami QueQuality, PlanBe wypłynął na naprawdę szerokie wody, po czym chociażby zawiesił na ścianie złote płyty za albumy Insomnia i Moda. Po kilku latach rozpoznawalny artysta postanowił jednak spróbować sił w polskim oddziale światowego giganta.

Pierwszym efektem współpracy z Warner Music Poland był singiel Marsjanin, który został wyprodukowany przez Sir Micha. Po trzech tygodniach od wypuszczenia ma on już ponad 350 tysięcy wyświetleń w serwisie YouTube. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze większą popularnością będzie się cieszyć nowość, w której gościnnie udzielił się gigant młodego pokolenia.

PlanBe & Sir Mich – Marsjanin

Trójkowy odlot

W utworze Balon dobrze odnalazł się Young Igi, który kiedyś już współpracował z Planem, a w tym roku narobił zamieszania za sprawą aktywności tercetu OIO. Niech tylko was nie zmyli spokojna stylistyka muzyczna tego kawałka. Obaj raperzy postanowili przekazać słuchaczom kilka zdecydowanych refleksji na temat branży, która według nich jest cyniczna do szpiku kości. Całość dopełnia teledysk, który stworzył KOOZA.

Warto zauważyć, że premiera tracku została poprzedzona ciekawą akcją promocyjną, o której pisaliśmy w tym miejscu. Przypomnijmy jednak krótko: ci, którzy zapisali się do pre-save’u nowej sztuki, musieli odpowiedzieć na pytanie dotyczące sytuacji, w jakich towarzyszy im muzyka gospodarza. Autorzy dwóch najlepszych odpowiedzi polecą z nim balonem. W najbliższym czasie dowiemy się, kto wzniesie się w powietrze.

PlanBe x Sir Mich feat. Young Igi – Balon

Co w przyszłości?

Wiemy już, że PlanBe i Sir Mich wydadzą wspólny album. Data premiery oraz tytuł nie są jeszcze znane. Patrząc na częstotliwość wydawania kolejnych kawałków, wydaje się, że fani nie będą musieli długo czekać. Na pewno warto obserwować kolejne ruchy, tym bardziej że dla drugiego ze wspomnianych jest to nowa sytuacja. Do tej pory tak ściśle współpracował w duecie tylko z Tede.

Nie da się także ukryć, że sporo dzieje się w samym Warnerze. Abstrahując od dużych postaci, które się w nim znalazły – niedawno ukazał się utwór Lacklustera, jednego z newcomerów, których będzie promował majors. Znajdziecie go pod tym linkiem.

PlanBe robi sporo, by jego wejście do nowej wytwórni nie przeszło bez echa. Tym razem spotkał się na bicie z naprawdę dużym zawodnikiem. Niespodziewany transfer Największe sukcesy w karierze rapera z Tomaszowa Lubelskiego wiążą się z działalnością w labelu Quebonafide. Niegdyś pod skrzydłami QueQuality, PlanBe wypłynął na naprawdę szerokie wody, po czym chociażby zawiesił na […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →