fot. materiały prasowe

Pink Floyd trafili na... TikToka. Osobiście


31 maja 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Pink Floyd założyli swoje oficjalne konto na TikToku i zapewnili, że na ich profilu będą pojawiać się unikatowe treści video. Czy zespół nadąży za trendami?

Pink Floyd na TikToku – podbiją aplikację?

W zeszłym miesiącu zespół wydał swój pierwszy singiel od dwudziestu ośmiu lat, natomiast od dziś Pink Floyd, podążając na fali rosnących social mediów, są obecni na TikToku. Zarówno ciałem, jak i duchem: wystosowany komunikat prasowy informował przede wszystkim o dodaniu do katalogu muzycznego platformy wszystkich studyjnych albumów zespołu. Kiedyś nie miałem, dzisiaj mam, czyli nagranie trendu do kultowego Another Brick In The Wall czy Wish You Were Here jest już możliwe. Czy stare przeboje Brytyjczyków mają potencjał viralowy? Skoro utwór Dreams od Fleetwood Mac dzięki aplikacji powrócił na listy przebojów, być może to samo spotka przeboje grupy z Cambridge.

Co jednak z aktywnym udziałem członków zespołu w tworzenie contentu? Podobno będzie…

Przeczytaj: Pink Floyd z pierwszym nowym utworem od 1994 roku. Oto Hey, Hey, Rise Up

To nie jest platforma dla starych… zespołów?

Na oficjalnym koncie Pink Floyd regularnie mają pojawiać się treści, jak określono – unikatowe i wyjątkowe. Nie wiadomo jednak nic na temat czynnego udziału w ich tworzeniu członków zespołu (byłych oraz obecnych).

Podczas długiej i wybitnej kariery Pink Floyd zawsze wykorzystywał spektakularne efekty wizualne, a ich wprowadzenie na platformę TikTok pozwoli im rozszerzyć swój zasięg cyfrowo.

– głosi komunikat prasowy

Fani zapewne z niecierpliwością oczekują nowych treści oraz zapowiadanego contentu. Kto wie, być może wkrótce muzycy staną się niekwestionowanymi gwiazdami TikToka.

@pinkfloyd Pink Floyd has now arrived #pinkfloyd #learningtofly #fyp ♬ Learning to Fly (Remix 2019) – Pink Floyd

Pink Floyd założyli swoje oficjalne konto na TikToku i zapewnili, że na ich profilu będą pojawiać się unikatowe treści video. Czy zespół nadąży za trendami? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →