fot. materiały prasowe

pies prezentuje nam singiel „po co / po nic” i w sumie, co to dużo mówić – jest dobrze


12 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

pies prezentuje nam swój nowy singiel. Utwór po co / po nic jest szlagierowym przykładem letniaczków w najlepszym wydaniu.

Letniaczek pełną parą

pies to zespół, który jako kolejny dołącza do rodziny Niebieskiego Labelu. Prezentowana przez nich muzyka przecina nam indie-popowe brzmienia, które – jak sami przyznają – wpisują się po prostu do szuflady „letniaczków”. Posłuchajcie singla po co / po nic od formacji pies już teraz!

Przeczytaj także: Oliwia Konieczna i jej muzyczny debiut przez duże D. Przekonajcie się sami i posłuchajcie singla Jak na złość

Numer po co / po nic już od samego początku chwyta nas za rękę i zabiera na imprezę odbywającą się nad brzegiem morza. Naprawdę! Singiel rozpędza się z sekundy na sekundy, by w jego finałowej części eksplodować w ferworze indie rockowych brzmień. Utwór jest również zapowiedzią debiutanckiej EP-ki zespołu.

po co / po nic to lekki, letni numer o rezygnacji i poczuciu bezsensu swoich działań – brzmi paradoksalnie? A jednak to połączenie stało się możliwe dzięki gościnnemu udziałowi Egipcjan i prostej formule: Maciej, lider zespołu, gdy kolejny raz zdarzyło mu się o czymś zapomnieć, usiadł zrezygnowany z gitarą w ręce i… z automatu napisał zalążek numeru

– mówi zespół o swoim nowym singlu.
pies
fot. materiały prasowe

pies – po co / po nic (feat. Egipcjanie), posłuchaj!

Niebieski Label w natarciu

Zespół pies nie jest jedyną perełką, jaką możemy znaleźć w stale rozwijającym się Niebieskim Labelu. Wytwórnia przez ostatnie dni zalicza prawdziwy rozkwit, który dostarczył nam kilka naprawdę świetnych utworów. Już teraz możecie posłuchać między innymi Kamila Kowalskiego, który bawi się z nami w Berka, Barta Gałązki, który zaprasza Was na wspólny Obiad, czy też debiutującej Oliwii Koniecznej i jej magicznego utworu Jak na złość. Jest w czym wybierać!

pies prezentuje nam swój nowy singiel. Utwór po co / po nic jest szlagierowym przykładem letniaczków w najlepszym wydaniu. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →