fot. materiały prasowe

Zespół pies zbiera „letniaczki” w całość na najnowszej EP-ce


17 września 2022

Podziel się newsem:

Zespół pies nałapał dla nas ostatnie promienie słońca. Efekt? Idealnie podsumowująca wakacje EP-ka letniaczki.

Ostatnie tchnienie lata

Indie-popowy zespół pies już od jakiegoś czasu regularnie prezentował nam swoje nowe single, które idealnie wpasowywały się w wakacyjny okres. Nic więc dziwnego, że każdy z nich spotykał się z naprawdę ciepłym odbiorem, na który sama formacja po prostu zasługiwała. Niestety, wszystko, co dobre, kiedyś się jednak kończy i nawet lato musi czasem odejść w zapomnienie. pies nie pożegna go jednak z pustymi rękoma! Oto świeżutka EP-ka zespołu letniczki, która jest po prostu – iście słoneczna.

Przeczytaj także: pies prezentuje nam singiel po co / po nic i w sumie, co to dużo mówić – jest dobrze

pies
okładka letniaczki / fot. materiały prasowe

Samą EP-kę promował nam utwór nie ma słońca, który został nagrany z Gosią oraz Magdą z zespołu Enchanted Hunters.

Nie ma słońca jest owocem fascynacji lidera zespołu – Macieja relaksacyjno-wypoczynkową odnogą twórczości zespołu Bemibem. Klimat blednących, odchodzących wakacji został przez nas podbity brzmieniem chillwave i transowym rytmem. Kompozycję ozdobiliśmy hipnotycznymi klawiszami i urokliwym fletem Gosia oraz Magda z zespołu Enchanted Hunters. Razem patrzymy w otchłań zachodzącego słońca.

– mówił o singlu zespół.

pies – nie ma słońca (feat. Enchanted Hunters), posłuchaj!

Jeśli więc potrzebujecie przygotować się do zbliżającej się jesieni, mając gdzieś z tyłu głowy odrobinę letnio brzmiących propozycji, to najnowsze wydawnictwo czterech chłopaków z Poznania na pewno przypadnie Wam do gustu. Zanurzcie się więc w EP-ce letniaczki, która bez dwóch zdań ugości Was w iście królewskim stylu, proponując przy tym dozę wakacyjnej melancholii.


pies – posłuchaj EP-ki letniaczki poniżej

Zespół pies nałapał dla nas ostatnie promienie słońca. Efekt? Idealnie podsumowująca wakacje EP-ka letniaczki. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze Ostatnie tchnienie […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →