fot. materiały prasowe

pies podsumowują nam lato w singlu „leżeć / śnić”


29 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

pies rozliczają nam wakacyjny okres i powoli zamykają szufladę letniaczków. Oto leżeć / śnić, który zapewnia ostatki promieni słońca.

Latu nie mówimy dość

Poznański zespół pies powoli zbliża się razem z nami do tego, co nieuchronne. Już niedługo bowiem pożegnamy się z najcieplejszą porą roku, która nieubłaganie chyli się ku końcowi. Zanim to jednak nastąpi, wrzućcie sobie na słuchawki najnowszy kawałek zespołu, czyli leżeć / śnić, który kurczowo trzyma się ostatnich promieni słońca.

Przeczytaj także: pies prezentuje nam singiel po co / po nic i w sumie, co to dużo mówić – jest dobrze

pies zespół
fot. materiały prasowe

Mimo tego, że w porównaniu do poprzedniego singla zespołu – utworu po co / po nic – w tym przypadku nieco zwolniliśmy tempa, to i tak nie można tu powiedzieć o zejściu z bardzo wysokiego muzycznego poziomu. Najnowsza propozycja z marszu stała się hymnem podsumowującym nam letni okres, który charakterny zespół pies dopina nam razem z delikatnym wokalem Małgoli.

Przebijające się na pierwszy plan indie-popowe brzmienia po raz kolejny udowadniają, że tak jak zwierzęcy pies od lat nazywany jest najwierniejszym przyjacielem człowieka, tak ten muzyczny pies bez wątpienia staje się nieodzownym elementem słonecznych dni, które oby trwały jak najdłużej.

leżeć / śnić to chronologicznie pierwszy utwór z nadchodzącej EP-ki letniaczki. Jego zarys powstał wspólnymi siłami latem 2021, niedługo po wydaniu naszego debiutu. To wtedy narodziła się idea zwiewnej, piosenkowej, skrojonej na lato EP-ki. W dodatku udało nam się spełnić marzenie o współpracy z cudowną Małgolą, No, która okrasiła leżeć / śnić dynamicznymi partiami klawiszy i eterycznymi harmoniami, w efekcie czego powstał chyba najbardziej przebojowy utwór w naszym repertuarze – idealny by poleżeć na kocyku w cieniu drzew

– mówi zespół o swoim nowym singlu.

pies – leżeć / śnić (feat. Małgola, No), posłuchaj!

pies rozliczają nam wakacyjny okres i powoli zamykają szufladę letniaczków. Oto leżeć / śnić, który zapewnia ostatki promieni słońca. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →