fot. materiały prasowe

Oliwia Konieczna i jej muzyczny debiut przez duże D. Przekonajcie się sami i posłuchajcie singla “Jak na złość”


09 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Oliwia Konieczna wypuściła właśnie swój debiutancki singiel. Piosenka Jak na złość pełna jest magii, a także skrajnych emocji.

Głos sprzeciwu wobec świata

Jeszcze wczoraj przy okazji wypuszczenia nowego singla przez Barta Gałązkę pisałem, że Niebieski Label wchodzi na polski rynek, by naprawdę dość mocno zamieszać i dostarczyć nam powiew świeżej i nietuzinkowej porcji muzyki. Nie zdążyłem się dobrze wyspać, a tu już do sieci wleciała kolejna propozycja, która tak jak poprzednie – warta jest przesłuchania. Mowa tu o debiutującej Oliwii Koniecznej, która wypuściła singiel Jak na złość.

Przeczytaj także: Bart Gałązka zaprasza, by zaserwować nam wspólny Obiad

Oliwia Konieczna
okładka singla Jak na złość / fot. materiały prasowe

No i co tu dużo mówić – przemawia przez nią naprawdę duży talent. Emocjonalny utwór zabiera nas w podróż, podczas której poznajemy historię bliską chyba każdemu z nas. Bo kto nie był kiedyś niezdrowo zależny od drugiego człowieka, niech pierwszy rzuci kamień. Tak myślałem, nie widzę żadnego.

Piosenka jest głosem sprzeciwu wobec otaczającego nas świata próbującego wpisać nas w nierealne standardy. To próba wyjścia z zamknięcia, które do tej pory oddzierało nas z człowieczeństwa i wrażliwości. I szczególnie w tych czasach ten singiel wybrzmiewa głośniej, niż powinien. Posłuchajcie go więc sami!

Piosenka Jak na złość została napisana dwa lata temu. Leżała w mojej szufladzie aż do dziś. Widocznie potrzebowała tego czasu – a może to ja go potrzebowałam?! Napisałam tę piosenkę z myślą o osobach, które są zależne od innych i boją się używać słowa „nie”. Może dzięki tej piosence zaczną czerpać z życia to, czego naprawdę pragną. Może spróbują żyć swoim życiem, bez ograniczeń i obawy przed byciem ocenionym. To byłoby dla mnie spełnienie marzeń

– mówi o swoim nowym singlu wokalistka.

Oliwia Konieczna – Jak na złość, posłuchaj!

Oliwia Konieczna wypuściła właśnie swój debiutancki singiel. Piosenka Jak na złość pełna jest magii, a także skrajnych emocji. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Głos sprzeciwu wobec świata Jeszcze wczoraj […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →