fot. materiały prasowe

Bart Gałązka zaprasza, by zaserwować nam wspólny „Obiad”


09 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Bart Gałązka jest już trochę zmęczony dwuznacznością teraźniejszych związków. Dlaczego? Artysta opowie nam całą historię przy singlu Obiad.

Co nam w sercach gra?

Niebieski Label przyciąga do siebie coraz to nowsze dusze. I zanim ktoś z Was pomyśli sobie – ehh, kolejna wytwórnia – uspokajam, że w ramach tego projektu nie znajdziecie osób, które błądzą w muzycznych odmętach. Są to artyści w pełnym znaczeniu tego słowa, którzy wiedzą, po co chcą wejść do tej wielkiej muzycznej gry. Przykładem jest Bart Gałązka, który stawia coraz to odważniejsze kroki w swojej twórczości.

Przeczytaj także: Kamil Kowalski wie, za czym goni. Berek!

Bart Gałązka
fot. materiały prasowe

Najnowszy singiel wokalisty zatytułowany Obiad jest historią pełną dwuznaczności, która szczególnie odnosi się do związków. W sumie to może bardziej do tych „jednodniowych związków”, ponieważ to właśnie one rozpadają się zaraz po śniadaniu. A przecież dużo łatwiej jest ugotować obiad, który zostanie rozdzielony na dwa talerze, prawda?

Tytułowy Obiad w kontekście utworu jest pewną barierą, do której raczkujące relacje romantyczne dążą. Żyjemy w czasach, gdzie najpierw się z kimś sypia, a dopiero potem spaceruje, trzymając się za ręce i tak też tutaj jest to przyrównane do wspólnego pakietu kolacji ze śniadaniem oraz późniejszego obiadu, do którego zostając, dajemy znać drugiej osobie, że chcemy z nią spędzać czas nie tylko ze względu na cielesne przyjemności. Cały utwór jest spleciony swoistą rozmową partii instrumentalnych w zwrotkach oraz spokojnie płynącym niczym górski potok flow w refrenie z powracającą coraz silniejszą hipnotyzującą melodią na klawiszach

– mówi Bart Gałązka o swoim najnowszym singlu.

Jeśli więc brakuje Wam muzyki łączącej w sobie klimaty alternatywy z elektronicznymi wstawkami, a niekiedy nawet hip-hopowymi wojażami, to brzmienia, jakie serwuje Bart Gałązka, są bez dwóch zdań przygotowane właśnie dla Was. Zapraszam do słuchania!

Bart Gałązka – Obiad, posłuchaj!

Bart Gałązka jest już trochę zmęczony dwuznacznością teraźniejszych związków. Dlaczego? Artysta opowie nam całą historię przy singlu Obiad. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →