fot. materiały prasowe

Bart Gałązka miesza przyszłość z teraźniejszością w singlu „Głupszy”


06 września 2022

Podziel się newsem:

Bart Gałązka nie zatrzymuje się w muzycznym biegu. Wokalista wypuścił dzisiaj kolejny singiel zatytułowany Głupszy. Posłuchaj!

Emocje podane na talerzu

Bart Gałązka kontynuuje swoją wydawniczą podróż, której pierwszym przystankiem był wydany w 2021 roku album Bełkot. Krążek skupiający się wokół romantycznych tematów budował nam bardzo emocjonalną przestrzeń, w której schronienie mógł tak naprawdę odnaleźć każdy.

Mam zbyt romantyczne podejście do melancholii i zbyt sceptyczne do szczęścia. Piszę o rzeczach, których się boje, za którymi tęsknię i o tych, z którymi nie chce mieć do czynienia

– mówił o swoich początkach muzyk.

Aktualnie prezentowane materiały z nadchodzącej płyty Niemiło słyszeć będą się jednak skupiać wokół tematów społecznych, którym przewodzić będzie samotność, odrzucenie, a także strach przed nieuniknioną starością i własnymi lękami. Ich kolejnym przedsmakiem jest osadzony w dark popowych brzmieniach singiel Głupszy, który opowiada historię o braku zaufania w związku. Tym razem jednak temat nie jest podejmowany w stronę drugiej osoby, a nas samych. Co, jeśli nie ufamy sobie?

Przeczytaj także: Bart Gałązka zaprasza, by zaserwować nam wspólny Obiad

Bart Gałązka
Bart Gałązka / fot. materiały prasowe

Głupszy jest utworem, który nie był łatwy do napisania. Będąc w szczęśliwej relacji, gdybanie i strach przed potencjalnym zrobieniem głupoty w przyszłości, brzmi jak coś, co mogłoby trochę zbaczać z kompasu moralnego. Uważam jednak, że tego typu obawy, pomimo niemiłymi do usłyszenia, są wyjątkowo ludzkie i pomimo nie uzewnętrzniania ich w każdym z nas w mniejszym czy większym stopniu siedzą

– mówi o piosence wokalista.

Posłuchajcie więc nowej muzycznej propozycji i przygotujcie się na nadchodzącą płytę.

Bart Gałązka – Głupszy, posłuchaj!

Bart Gałązka nie zatrzymuje się w muzycznym biegu. Wokalista wypuścił dzisiaj kolejny singiel zatytułowany Głupszy. Posłuchaj! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →