kadr z teledysku

Paluch z kolejną setką na koncie. To już trzeci teledysk przekraczający ten próg


17 lutego 2022

Podziel się newsem:

Szef Biura Ochrony Rapu odnotował nowy historyczny wynik. Paluch kolejnym teledyskiem przekroczył próg stu milionów wyświetleń na YouTube.

Paluszak z kolejną setką

Wczoraj do ponad stumilionowych (pod względem wyświetleń) teledysków Palucha dołączył klip do singla Gdybyś kiedyś. Obrazek opublikowano w listopadzie 2016 roku jako piąty utwór promujący krążek Ostatni Krzyk Osiedla. Piosenkę wyprodukował Maiky Beatz, natomiast za teledysk odpowiada Smoła Studio.

Paluch – Gdybyś kiedyś

Nie jest to jednak jedyny taki wynik poznaniaka. Paluch na swoim koncie ma jeszcze dwa teledyski, które przekroczyły próg stu milionów odsłon na platformie Google’a. Drugim najpopularniejszym teledyskiem Paluszaka jest Szaman, również z albumu Ostatni Krzyk Osiedla, który na koncie ma blisko sto sześć milionów wyświetleń. Na szczycie podium znajduje się Bez Strachu z 2013 roku promujący krążek Lepszego Życia Diler. Teledysk do piosenki obejrzano ponad sto dwanaście milionów razy.

Paluch – Bez Strachu

Na początku lutego utwór doczekał się drugiego teledysku. Klip promuje film Mój dług w reżyserii Denisa Delića oraz Bogusława Joba. Do tej pory wideo obejrzano blisko trzysta tysięcy razy.

Poznaniak wystąpi na koncercie jubileuszowym O.S.T.R.-a

Już 9 kwietnia (sobota) w łódzkiej Atlas Arenie przy ul. Bandurskiego 7 odbędzie się jubileuszowa impreza 120 minut z życia O.S.T.R.-a. Wydarzenie rozpocznie się o 20:00. Bilety na wydarzenie O.S.T.R. 120 minut z życia 9 kwietnia 2022 w łódzkiej Atlas Arenie znajdziecie na Biletomat.pl. Wejściówki pogrupowano na cztery kategorie: I, II, III oraz płytę podzieloną na dwie pule. Pierwsza z nich już została wyprzedana. Nie zwlekajcie z zakupem!

Obok łódzkiej legendy na scenie wystąpią również goście. Już teraz wśród ogłoszonych nazwisk znaleźli się choćby Tede, Sarius i Grubson. Do line-upu dołączył również Paluch, który w tym roku świętuje osiemnaście lat, odkąd wydał debiutancki krążek. Do tej pory szef Biura Ochrony Rapu współpracował z Ostrym przy singlu Nie mam wyrzutów sumienia, w którym łodzianin wystąpił zarówno jako raper, jak i producent.

paluch 120 minut z życia
fot. materiały promocyjne

Szef Biura Ochrony Rapu odnotował nowy historyczny wynik. Paluch kolejnym teledyskiem przekroczył próg stu milionów wyświetleń na YouTube. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Paluszak […]

Kup bilet na koncert O.S.T.R. 120 minut z życia! + GOŚCIE | Łódź, Atlas Arena 09 kwietnia 2022

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →