fot. Orange Warsaw Festival

Orange Warsaw Festival 2022 – chwilę przed festiwalem są nowe nazwiska [aktualizacja]


25 maja 2022

Podziel się newsem:

Orange Warsaw Festival odbędzie się już w przyszłym tygodniu, a organizatorzy ogłaszają nowych artystów. Sprawdź, kto w ostatniej chwili dołączył do line-upu.

Orange Warsaw Festival 2022, czyli powrót do Warszawy

Festiwal z powodu pandemii jakby zniknął z powierzchni ziemi. Tegoroczna edycja, czyli Orange Warsaw Festival 2022, będzie więc jak powrót do żywych. Stolica ewidentnie stęskniła się za wydarzeniem, które w czerwcu sukcesywnie przejmowało tor wyścigów konnych na Służewcu. Dwa dni muzyki, koncertów oraz wdrażania się w festiwalowy klimat: OWF otwiera tę letnią aurę i jest wprawką przed cztero-, pięciodniowymi maratonami.

Na ten moment line-up festiwalu prezentował się całkiem w porządku, jednym zaskoczeniem był bardzo wyraźny podział na dni: hip-hopowy piątek i nieco bardziej alternatywna sobota. Nas i Tyler, The Creator pierwszego dnia i Foals oraz Florence + The Machine drugiego. Do tego obszerna obsada spośród polskiej sceny muzycznej, również rozdysponowana względem gatunkowych zajawek. Z jednej strony – spoko rozwiązanie, z drugiej – dość monotonne? Jakby nie patrzeć, OWF nie jest festiwalem dedykowanym dla jednego gatunku, a przy takim rozkładzie, tak to mniej więcej wygląda.

Wracając do rzeczy, wydawałoby się, że więcej ogłoszeń już nie będzie (postpandemiczna edycja sporo tłumaczy), ale jednak… Alter Art właśnie ogłasza kolejnych artystów. Kto znajdzie się w line-upie wydarzenia?

Przeczytaj: Polska reprezentacja na Orange Warsaw Festival 2022. Kto zagra?

orange warsaw festival line-up
fot. Orange Warsaw Festival

Piątek na OWF rapem stoi

Jest kolejne rapowe ogłoszenie Orange Warsaw Festival 2022! W stolicy już w piątek w przyszłym tygodniu zagra Joey Badass, współzałożyciel hip-hopowego kolektywu Pro Era, reprezentant kultury hip-hop prosto z Nowego Jorku.

To pierwsze z dzisiejszych wieści od organizatorów, lecz raczej nie ostatnie. Bądźcie czujni, bo może akurat wasz idol wystąpi w tym roku w Warszawie.

orange warsaw festival line-up
fot. materiały prasowe

Orange Warsaw Festival odbędzie się już w przyszłym tygodniu, a organizatorzy ogłaszają nowych artystów. Sprawdź, kto w ostatniej chwili dołączył do line-upu. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →