Open’er Festival 2020 nie zwalnia tempa. Kolejne ogłoszenie!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Line-up tegorocznej edycji Open'er Festival powiększa się o kolejne nazwiska. Sprawdźcie, kto jeszcze wystąpi w lipcu na gdyńskim Kosakowie.

Open’er Festival 2020 odbędzie się w dniach 1-4 lipca, tradycyjnie na lotnisku Kosakowo w Gdyni. Wśród dotychczas ogłoszonych artystów znajdują się m.in. The CureThom Yorke, FKA twigsKendrick LamarA$AP RockyTaylor SwiftThe Chemical BrothersFoals i wielu innych.

Dziś poznaliśmy kolejne nazwiska, które zasilają skład Open’era. My już nie mamy wątpliwości, że trzeba tam być! Sprawdźcie:

Anderson .Paak & The Free Nationals na Open’er Festival 2020

Dzisiejsze ogłoszenie otworzył Anderson .Paak, zdobywca 3 nagród Grammy i jedna z najciekawszych postaci współczesnego R&B, hip-hopu, soulu i funku. Artysta wraz ze swoim zespołem The Free Nationals wystąpi na głównej scenie Open’era w środę, 1 lipca. Będzie to jego pierwsza wizyta na gdyńskim Kosakowie.

Anderson .Paak – Make It Better (ft. Smokey Robinson)

Jehnny Beth na Open’er Festival 2020

Na tegorocznej edycji Open’era wystąpi także Jehnny Beth, czyli charyzmatyczna liderka zespołu Savages. 8 maja ukażę się jej solowy album To Love Is To Love, a 1 lipca usłyszymy ją w Gdyni, na Alter Stage.

Jehnny Beth – I’m The Man

Clairo na Open’er Festival 2020

Clairo to obiecująca młoda artystka, która w ubiegłym roku wydała swój debiutancki album Immunity. Kilkanaście dni temu odebrała nagrodę w kategorii Best New Act In the World podczas NME Awards. Artystka wystąpi na Open’erze w czwartek, 2 lipca.

Clairo – Pretty Girl

Charli XCX na Open’er Festival 2020

Do line-upu Open’era dołączyła także Charli XCX. Jedna z najbardziej oryginalnych artystek alternatywnego popu, 1 lipca na Orange Main Stage zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty Charli.

Charli XCX – White Mercedes

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.