Nowy album Eda Sheerana ukaże się jeszcze w tym roku

Podziel się newsem:

Ed Sheeran podzielił się z fanami dobrą nowiną. Artysta szykuje się do powrotu ze swojego muzycznego urlopu i zapowiada nowy album.

Reklama

Ed Sheeran skończył 30 lat

Ed Sheeran świętował kilka dni temu swoje 30. urodziny. Z tej okazji przerwał na chwilę ciszę w swoich social mediach, dzieląc się zdjęciem przedstawiającym małego Eda w stroju pirata i jego piracki tort urodzinowy.

Kończę dziś 30 lat. Dziękuję za wszystkie wspaniałe wiadomości, czuję się bardzo kochany. Obecnie jestem ubrany tak samo, jak byłem w swoje trzecie urodziny.

Ed Sheeran zapowiada swój nowy album

Z okazji swoich okrągłych urodzin muzyk przygotował również niespodziankę dla swoich fanów i w dalszej części posta zdradził swoje plany na najbliższą przyszłość.

Wrócę do trybu online z czwartą odsłoną serii jeszcze w tym roku.

Wygląda na to, że nowy album od Eda Sheerana nadejdzie szybciej niż się tego spodziewamy i będzie kontynuacją wspomnianej prze niego serii, na którą jak dotąd składają się albumy +, x oraz divide.

ed Sheeran nowy album w 2021
Ed Sheeran w studiu

Ed Sheeran jest na muzycznym urlopie od końca 2019 roku. Od tego czasu pojawił się w sieci jedynie dwa razy – we wrześniu 2020 roku, kiedy to pochwalił się, że został ojcem i w grudniu, przy okazji premiery jego nowego utworu Afterglow. Ostatnie wydawnictwo Brytyjczyka to album No.6 Collaborations Project z 2019 roku, przy którym współpracował między innymi z takimi postaciami jak Stormzy, Justin Bieber, Camila Cabello, czy Cardi B. Czekamy na nowe!

Ed Sheeran podzielił się z fanami dobrą nowiną. Artysta szykuje się do powrotu ze swojego muzycznego urlopu i zapowiada nowy album. Ed Sheeran skończył 30 lat Ed Sheeran świętował kilka dni temu swoje 30. urodziny. Z tej okazji przerwał na chwilę ciszę w swoich social mediach, dzieląc się zdjęciem przedstawiającym małego Eda w stroju pirata […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.