Aż 2 single Eda Sheerana już są! Czekaliśmy ponad rok


06 stycznia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Ed Sheeran zrobił sobie ponad roczną przerwę od social mediów. Ostatnio zmienił jednak zdjęcia profilowe i wrzucił filmik z tajemniczą wiadomością, że dziś usłyszymy coś nowego.

Wszystko zaczęło się od zmiany zdjęć profilowych na wszystkich portalach społecznościowych Eda Sheerana na niebieskie. Na stronie internetowej pojawił się na tym samym kolorze znak ÷, czyli “Divide”. Tak będzie prawdopodobnie nazwany trzeci album muzyka. Później filmik z zapowiedzią nowej muzyki 6 stycznia. Dziś dostaliśmy aż dwa nowe single Eda Sheerana – “Castle On The Hill” i “Shape Of You”.

Możemy być już pewni, że nowy album nadchodzi. Po sukcesach “+” i “x” Ed założył nawet własny label – Gingerbread Man Records, podpięty pod Warner Music i podpisał kontrakty z Foyem Vancem i Jamiem Lawsonem. W międzyczasie odbył także roczną pauzę w koncertowaniu, by zobaczyć, co go ominęło przez ostatnie 2 lata.

Ed Sheeran zrobił sobie ponad roczną przerwę od social mediów. Ostatnio zmienił jednak zdjęcia profilowe i wrzucił filmik z tajemniczą wiadomością, że dziś usłyszymy coś nowego. Wszystko zaczęło się od zmiany zdjęć profilowych na wszystkich portalach społecznościowych Eda Sheerana na niebieskie. Na stronie internetowej pojawił się na tym samym kolorze znak ÷, czyli “Divide”. Tak […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →