Ed Sheeran pociął się… mieczem


30 listopada 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Jeśli coś może pójść źle, na pewno tak się stanie – głoszą Prawa Murphy’ego. Nawet na imprezie w królewskiej siedzibie. Tym razem oberwało się Edowi Sheeranowi.

O tym, że młode pokolenie brytyjskiej rodziny królewskiej bywa niesforne, wiemy już od czasów przebrania się księcia Harry’ego za nazistę. Tym razem poszalała jednak jego kuzynka – księżna Beatrice.

Na imprezie w królewskiej rezydencji Royal Lodge, położonej w Windsorze, bawiła się między innymi z Jamesem Bluntem i Edem Sheeranem. Ten pierwszy stwierdził, że chciałby kiedyś otrzymać tytuł szlachecki. Beatrice długo nie trzeba było namawiać. Chwyciła za miecz, ale zamiast delikatnie dotknąć ramienia Jamesa, podczas zamachu ugodziła Eda w policzek. Tuż pod okiem. Jak na brytyjskiego gentlemana przystało, muzyk uspokoił księżniczkę, a później odwiedził szpital i zaaplikował sobie kilka szwów.

Ed Sheeran

Mimo, że po angielsku sheer znaczy delikatny, Ed po chwili wrócił na imprezę. W końcu, kto by przejmował małym draśnięciem.

Ed Sheeran

Jeśli coś może pójść źle, na pewno tak się stanie – głoszą Prawa Murphy’ego. Nawet na imprezie w królewskiej siedzibie. Tym razem oberwało się Edowi Sheeranowi. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →