Pop up store Eda Sheerana w Warszawie


27 lutego 2017

Obserwuj nas na instagramie:

O północy z 2 na 3 marca w centrum Warszawy został otwarty Ed Sheeran Pop-Up Store. Będzie można w nim wygrać bilety na koncert w Londynie!

Pojawiający się znienacka sklep jest elementem promującym nowy album “÷ (Divide)”. Specjalnie zaprojektowany sklep w całości dedykowany Edowi Sheeranowi otwarty został o północy z 2 na 3 marca przy ul. Szpitalnej w Warszawie.

W sklepie będzie można oczywiście kupić najnowszą płytę Eda, ale to nie wszystko. Tylko tam, w dniu premiery, dostępna będzie wersja deluxe albumu i gadżety promujące płytę. Wygrać będzie można także dwa bilety na koncert artysty w Londynie.

Zapowiadany na 3 marca album “÷ (Divide)” promują single “Shape Of You” i “Castle On The Hill“. W Polsce uzyskały wyróżnienia w postaci potrójnej platyny i platyny, a singiel “Shape of You” w zaledwie trzy tygodnie dotarł na pierwsze miejsce najczęściej odtwarzanych utworów przez polskie stacje radiowe.

O północy z 2 na 3 marca w centrum Warszawy został otwarty Ed Sheeran Pop-Up Store. Będzie można w nim wygrać bilety na koncert w Londynie! Pojawiający się znienacka sklep jest elementem promującym nowy album “÷ (Divide)”. Specjalnie zaprojektowany sklep w całości dedykowany Edowi Sheeranowi otwarty został o północy z 2 na 3 marca przy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →