Nas został prowadzącym hip-hopowej MasterClass


12 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Już w najbliższy czwartek Nas rozpocznie swoje pierwsze zajęcia dla prowadzonej przez siebie hip-hopowej MasterClass. W ich trakcie jeden z najlepszych raperów i tekściarzy wszystkim chętnym przekaże tajniki tworzenia rapowych utworów i nie tylko! Na swoje warsztaty Nasir Jones zaprasza natomiast za pośrednictwem, a jakże, premierowego singla i klipu.

Big Naspremierowy singiel i klip od duetu Nas & Hit-Boy

Nastradamus z Nowego Jorku na początku sierpnia zaprezentował swój trzynasty solowy album. Przy produkcji kolejnego czynny udział wziął Hit-Boy. Wydawnictwo King’s Disease II w opinii wielu krytyków uchodzi za jeszcze bardziej udane niż nagrodzona Grammy część pierwsza. Dla słuchaczy natomiast najważniejszym powinien być fakt, że Nas tej mistrzowskiej współpracy z producentem z Kalifornii nie zamierza kończyć! Przed kilkoma dniami ukazał się najnowszy efekt współpracy tej dwójki. Jest to premierowy utwór Big Nas. Najnowszy numer autora kultowego Illmatica dodatkowo zobrazowano teledyskiem. Za jego reżyserią stanął z kolei Bean Dean. Sam klip jest również bardzo efektowny. I chociaż sam muzyk w nim nie wystąpił, to zamiast rapera widzimy w obrazku świetnie tańczącego Cadijaha Dussarda.

Nas – Big Nas

Nas na swoje pierwsze zajęcia zaprasza w najbliższy czwartek

Nasty Nas swoje pierwsze zajęcia z hip-hopu poprowadzi już 14 października. Edukacyjny cykl, którego autorem i prowadzącym jest Nas nazwano Nas Teaches Hip-Hop Storytelling. Zajęcia będą polegały na przedstawieniu ewolucji hip-hopu. Stanowić to będzie jedynie punkt wyjścia. Nasir Jones uczniom prowadzonej przez siebie MasterClass poza historią tej kultury, przekaże tajniki tworzenia zarówno rapowych tekstów, jak i całych utworów. Sztukę tę wyłoży nam zatem jeden z największych mistrzów tej materii! Uczniowie Nastradamusa z kolei posiądą tajemną wiedzę z zakresu nagrywania rapowanych utworów, szukania inspiracji oraz sposobu na odnalezienie własnego flow. Ponadto, sam Nas zdążył zapowiedzieć, że dwanaście prowadzonych przez siebie lekcji podzielił w taki sposób, w jaki sam chciałby je otrzymać od innego artysty.

Nas w programie MasterClass
Nas w programie MasterClass

Ty też możesz wejść do MasterClass prowadzonej przez Nasa

MasterClass to internetowa platforma learningowa. Od innych temu podobnych projektów MasterClass różni się jednak zorientowaniem na szeroko pojmowaną sztukę, rozrywkę, naukę i przede wszystkim gwiazdorskim gronem pedagogicznym. Warto bowiem wspomnieć, że Nasir Jones uzupełnił skład wykładowców, który tworzą, między innymi, Samuel L. Jackson, Timbaland, James Cameron, Metallica, Herbie Hancock, Neil Gaiman, Dan Brown, Gordon Ramsey, David Lynch, Martin Scorsese i wielu, wielu innych mistrzów muzyki, kina, literatury, nauki, sportu i kuchni. Co jest jednak w platformie MasterClass najważniejsze? Dedykowana jest wszystkim chętnym. Nie opuszczając domu, możecie stać się słuchaczami wykładów prowadzonych przez największe autorytety w swoich dziedzinach. Jak na przykład Nas i prowadzone przez rapera zajęcia z hip-hopu. Wystarczy, że odwiedzicie to miejsce! To co? Z kim widzimy się w czwartek na zajęciach z Nasirem Jonesem?

Nasir Jones
Nasir Jones

Z okazji rozpoczęcia zajęć “Nas Teaches Hip-Hop Storytelling” otrzymaliśmy również premierowy singiel i klip pt. “Big Nas”.

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →