fot. Maciej Chomik

Nas kieruje pokojową przemowę do rapowej społeczności i składa hołd Takeoffowi


14 listopada 2022

Podziel się newsem:

Podczas imprezy z okazji premiery swojego nowego albumu King’s Disease III Nas złożył hołd Takeoffowi. Swoje przemówienie odnośnie przemocy skierował do hip-hopowej społeczności.

Nie strzelaj

Nas wraca w iście królewskiej formie. Wydane 11 listopada King’s Disease III zgarnia świetne recenzje, a fani niezwykle entuzjastycznie przyjęli materiał. Przy okazji imprezy z okazji premiery albumu raper wygłosił przemówienie, w którym nawoływał do zaprzestania rozlewu krwi na ulicach w hip-hopowej społeczności. Tym samym złożył hołd tragicznie zmarłemu członkowi Migos, Takeoffowi:

Próbujemy powiedzieć tym ludziom, że wszyscy jesteśmy tu w jakimś celu. Nie możemy niszczyć się nawzajem przez bzdury. Spójrz na braci i zastanów się, czy naprawdę warto strzelać; nie spisuj swojego życia na straty. To nie jest tego warte. Jest coś, po co warto żyć, po co warto tu być. Wszystkie te hardkorowe sytuacje są fajne, kiedy dorastasz, ale musimy nauczyć się, że jesteśmy tu w jakimś celu. I są ludzie, których celem jest upewnienie się, że nie będziemy się właściwie rozwijać jako społeczność. Musimy zrozumieć, że istnieje coś w nas samych, w człowieku, co próbuje powstrzymać młodzież z osiedli od rozwoju.

Fragment przemówienia Nasa

Pogrzeb przed 20 tysiącami osób

Tragiczna śmierć Takeoffa bardzo mocno wstrząsnęła nie tylko Nasem, ale i całym środowiskiem hip-hopowym, a szczególnie Atlantą, z której wywodzi się ekipa Migos. Pogrzeb rapera odbył się na State Farm Arenie w stolicy stanu Georgia, która mieści ponad 20 tysięcy osób. Stadion wypełnił się do ostatniego miejsca, a na pożegnaniu rapera wystąpili m.in. Drake czy Justin Bieber. Przemówienia wygłosili pozostali członkowie Migos. Oprócz członków muzycznej społeczności na uroczystości pojawił się także burmistrz Atlanty.

Podczas imprezy z okazji premiery swojego nowego albumu King’s Disease III Nas złożył hołd Takeoffowi. Swoje przemówienie odnośnie przemocy skierował do hip-hopowej społeczności. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →