Nas promując “King’s Disease II” wyprawił urodzinowy brunch


15 września 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Wczoraj Nas świętował swoje czterdzieste ósme urodziny. Do prestiżowej restauracji Catch LA przybyła zarówno rodzina, jak i sławni przyjaciele rapera. Razem zasiedli do brunchu, który można obejrzeć w klipie do utworu Brunch On Sunday.

Urodzinowe przyjęcie Escobara w znamienitym towarzystwie

Brunch On Sunday to oczywiście tytuł jednego z utworów, jakie znalazły się na najnowszym albumie Nastradamusa z Nowego Jorku. Wydawnictwo King’s Disease II, za którego brzmienie odpowiedzialny jest Hit-Boy premierę zaliczyło na początku sierpnia. Praktycznie od razu spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem przez krytyków i słuchaczy. Do tego stopnia, że w opinii wielu dziennikarzy muzycznych, tegoroczny materiał uchodzi za jeszcze lepszy niż jego poprzednik zaprezentowany rok wcześniej. Warto przy tym przypomnieć, że Nas za płytę King’s Disease otrzymał pierwszą w swojej karierze nagrodę Grammy! Czyżby szykował się zatem replay tego sukcesu? Jest to całkiem możliwie. Tak czy inaczej, Nasir Jones powody do świętowania ma spore.

Nas - Brunch on Sundays feat. Blxst
Nas – Brunch on Sundays (kadr z klipu)

Bliski zachwytu odbiór King’s Disease II, wysokie miejsca poszczególnych singli promujących tę płytę, 30 lat w rapowym przemyśle, czterdzieste ósme urodziny… Trochę się tego nazbierało. Przy stole we wspomnianej Catch LA zebrali się najbliżsi przyjaciela rapera, by wszystko to celebrować wraz z gospodarzem niedzielnego brunchu. A kto znalazł się w tym gronie? Naturalnie Hit-Boy, bez którego King’s Disease II, by nie powstało. A z pewnością nie brzmiałoby tak, jak brzmi. Podobnie Blxst, który z koeli Escobara wsparł wokalnie przy nagrywaniu Brunch On Sunday. Przy stole wraz Nasem zasiedli również Swizz Beatz, LeBron James, Russell Westbrook, Cordae, Lil Rel Hower i wielu innych, a reżyserią tego wydarzenia zajął się Omar Jones.

Nas – Brunch on Sundays

Nas sławnymi twórcami otoczył się również na albumie King’s Disease II

Urodzinowy brunch z pewnością nie byłby tak wystawny, gdyby King’s Disease II nie osiągnęło sukcesu takich rozmiarów. Z kolei sukces ten byłby znacznie mniejszy, gdyby nie inni twórcy, których Nas zaprosił do nagrania wspólnych utworów. Na pierwszy plan wychodzi tutaj naturalnie Ms. Lauryn Hill, z którą Nasir Jones stworzył piękne Nobody. Może i nie dorównujące swoim geniuszem ponadczasowemu If I Ruled the World (Imagine That), ale i tak brzmiące wspaniale. Z pewnością uwagę słuchaczy przykuł także obecny na tej płycie Eminem, który dograł się do numeru z legendarnym duetem EPMD! Dodajmy, że A Boogie Wit da Hoodie i YG, na King’s Disease II też odnotowują swój udział. Ci z was natomiast, którzy drugiej płyty Nasa w całości wyprodukowanej przez Hit-Boya nie mieli jeszcze okazji usłyszeć, polecamy, żeby jak najszybciej tę zaległość nadrobili.

Nas – King’s Disease II – odsłuch

Na planie teledysku do utworu “Brunch On Sunday” oprócz rodziny rapera pojawili się również, między innymi, Hit-Boy, Blxst, Swizz Beatz, LeBron James, Cordae oraz Lil Rel Hower.

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →