Roger Wanke

Miętha żegna wakacje z Sycylii. „Czeka na mnie” już w Sieci


10 września 2021

Podziel się newsem:

Miętha, czyli Skip i AWGS, kontynuują promocję albumu 36,6. Drugi album duetu ujrzy światło dzienne 24. września nakładem Asfalt Records.

Miętha z wakacyjnym klimatem we wrześniu

Czeka na mnie to już siódmy singiel promujący 36,6 od Mięthy. Miksem i masteringiem zajął się ENZU. Za teledysk do utworu odpowiada Roger Wanke, który współpracuje z zespołem już od dłuższego czasu. Wideo zostało zrealizowane w Marsali, na włoskiej Sycylii.

Miętha – Czeka na mnie

Skip i AWGS szykują rekompensatę dla fanów

Premiera albumu 36,6 była przekładana, a materiał miał ukazać się w zeszłym roku. W ramach zadośćuczynienia i uhonorowania fanów, którzy złożyli zamówienie przed premierą, duet przygotował edycję rozszerzoną 36,6.

Zobacz: Miętha, czyli hip-hopowe zaskoczenie 2019 roku

Na wszystkich, którzy zaufali i nabyli 36,6 w przedsprzedaży czeka aż 10 dodatkowych utworów tworzących specjalną wersję 36,6 (Extended) z łącznie aż 25 numerami. Na albumie znajdą się również dotychczasowe single zapowiadające wydawnictwo, kolejno Odejdź, Kumitsu, Statek, Mamo, Wino i oczywiście hit Zanim pójdziesz. Ten ostatni, powstały we współpracy z Natalią Szroeder, na samym YouTube zainkasował już blisko 1,5 mln wyświetleń

– podaje Asfalt Records w informacji prasowej.

Zobacz: Miętha prezentuje Kumitsu

fot. Roger Wanke

Roger Wanke – kim jest współpracownik Skipa i AWGS-a?

Reżyser teledysku do Czeka na mnie to pochodzący ze Śląska fotograf, filmowiec, podróżnik oraz miłośnik sportów związanych z deską. W trakcie swojej kariery pracował razem z największymi markami, które zajmują się tematyką sportów ekstremalnych. Poza aktywnością artystyczną, Wanke jest współzałożycielem firmy RollaJohn.

fot. Roger Wanke

Miętha, czyli Skip i AWGS, kontynuują promocję albumu 36,6. Drugi album duetu ujrzy światło dzienne 24. września nakładem Asfalt Records. Miętha z wakacyjnym klimatem we wrześniu Czeka na mnie to już siódmy singiel promujący 36,6 od Mięthy. Miksem i masteringiem zajął się ENZU. Za teledysk do utworu odpowiada Roger Wanke, który współpracuje z zespołem już […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →