Roger Wanke

Miętha żegna wakacje z Sycylii. “Czeka na mnie” już w Sieci


10 września 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Miętha, czyli Skip i AWGS, kontynuują promocję albumu 36,6. Drugi album duetu ujrzy światło dzienne 24. września nakładem Asfalt Records.

Miętha z wakacyjnym klimatem we wrześniu

Czeka na mnie to już siódmy singiel promujący 36,6 od Mięthy. Miksem i masteringiem zajął się ENZU. Za teledysk do utworu odpowiada Roger Wanke, który współpracuje z zespołem już od dłuższego czasu. Wideo zostało zrealizowane w Marsali, na włoskiej Sycylii.

Miętha – Czeka na mnie

Skip i AWGS szykują rekompensatę dla fanów

Premiera albumu 36,6 była przekładana, a materiał miał ukazać się w zeszłym roku. W ramach zadośćuczynienia i uhonorowania fanów, którzy złożyli zamówienie przed premierą, duet przygotował edycję rozszerzoną 36,6.

Zobacz: Miętha, czyli hip-hopowe zaskoczenie 2019 roku

Na wszystkich, którzy zaufali i nabyli 36,6 w przedsprzedaży czeka aż 10 dodatkowych utworów tworzących specjalną wersję 36,6 (Extended) z łącznie aż 25 numerami. Na albumie znajdą się również dotychczasowe single zapowiadające wydawnictwo, kolejno Odejdź, Kumitsu, Statek, Mamo, Wino i oczywiście hit Zanim pójdziesz. Ten ostatni, powstały we współpracy z Natalią Szroeder, na samym YouTube zainkasował już blisko 1,5 mln wyświetleń

– podaje Asfalt Records w informacji prasowej.

Zobacz: Miętha prezentuje Kumitsu

fot. Roger Wanke

Roger Wanke – kim jest współpracownik Skipa i AWGS-a?

Reżyser teledysku do Czeka na mnie to pochodzący ze Śląska fotograf, filmowiec, podróżnik oraz miłośnik sportów związanych z deską. W trakcie swojej kariery pracował razem z największymi markami, które zajmują się tematyką sportów ekstremalnych. Poza aktywnością artystyczną, Wanke jest współzałożycielem firmy RollaJohn.

fot. Roger Wanke

Miętha, czyli Skip i AWGS, kontynuują promocję albumu 36,6. Drugi album duetu ujrzy światło dzienne 24. września nakładem Asfalt Records. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Miętha z wakacyjnym klimatem we […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →