fot. Katarzyna Mieszawska

Mata z singlem „Szmata” promuje premierowy koncert


27 września 2021

Podziel się newsem:

W najbliższy piątek pojawi się kolejny album Maty – Młody Matczak. Na kanale SBM Label właśnie pojawił się nowy utwór rapera pt. Szmata, którym Mata poinformował o kolejnej puli wejściówek na premierowy koncert.

Mata promuje premierowy koncert

Na kanale warszawskiej wytwórni pojawił się singiel Szmata Maty. Utwór powstał we współpracy z Ilouisem, który odpowiada za bit. Przy realizacji wokali pracowały aż cztery osoby, czyli Janusz Walczuk, Kinny Zimmer, DJ Johny i Wróbel. Koncepcją kreatywną zajął się Mariusz Stykała, natomiast scenariusz i reżyseria to dzieło Maćka Mac Adamczaka.

Mata – Szmata

Matczak wyprzedał lotnisko

Niedawno informowaliśmy, że Mata wyprzedał lotnisko Bemowo, jednak bilety jeszcze powrócą. Zgodnie z zapowiedzią wytwórni, ostatnia – szósta – pula biletów już jest dostępna. SBM Label poinformowało o tym pod teledyskiem do Szmaty. Matczak wystąpi na Lotnisku Bemowo w Babicach 2 października. „Jedyny taki koncert w Polsce”, jak określają go organizatorzy, rozpocznie się oficjalnie o godzinie 14:00. Bilety sięgają nawet kilkuset złotych. Wejściówki dostępne są na stronie 33mata.pl.

Zobacz: Mata ujawnił tracklistę Młodego Matczaka

Zawodnik SBM z ogromną sprzedażą

Mimo że Młody Matczak nie pojawił się jeszcze na sklepowych półkach, autor już może szczycić się wyróżnieniami. Warszawska wytwórnia ogłosiła, że drugi album Maty oficjalnie otrzymał już status podwójnie platynowej płyty. Oznacza to, że Matczak musiał sprzedać ponad 60 tysięcy egzemplarzy nadchodzącego krążka. Na tym jednak nie kończy się dobra passa młodego rapera. Debiutancki album Maty, 100 dni do matury, niedawno zdobył poczwórną platynę, coraz bardziej zbliżając się do statusu diamentowej płyty.

Podobnie jak sama płyta, ogromnym zainteresowaniem cieszą się single. Papuga z Quebonafide i Malikiem Montaną w ponad trzy tygodnie osiągnęła ponad 22 miliony wyświetleń, natomiast Kiss cam (podryw roku) przebiło już próg 50 milionów. Żaden z singli Maty nie osiągnął wyniku mniejszego niż 16 milionów wyświetleń. Wyjątkiem jest oficjalny trailer koncertu, który pojawił się w lipcu tego roku.

materiały promocyjne

W najbliższy piątek pojawi się kolejny album Maty – Młody Matczak. Na kanale SBM Label właśnie pojawił się nowy utwór rapera pt. Szmata, którym Mata poinformował o kolejnej puli wejściówek na premierowy koncert. Mata promuje premierowy koncert Na kanale warszawskiej wytwórni pojawił się singiel Szmata Maty. Utwór powstał we współpracy z Ilouisem, który odpowiada za […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →