zdjęcie z oficjalnego profilu klubu LKS Tajfun Ostrów Lubelski

Mata strzela bramkę na zakończenie sezonu LKS Tajfun Ostrów Lubelski


13 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Mata, reprezentujący drużynę LKS Tajfun Ostrów Lubelski, na zakończenie rozgrywek lubelskiej B-klasy strzelił drugą bramkę w sezonie.

Kariera rapera w lubelskiej B-klasie

We wrześniu zeszłego roku przekazywaliśmy zaskakujące informacje o rozpoczęciu przez Maty kariery piłkarskiej w barwach klubu z lubelskiej B-klasy, LKS Tajfun Ostrów Lubelski. Raper strzelił nawet bramkę w swoim debiucie. Sezon dobiegał jednak końca, a konta bramkowego Matczaka nie zasiliły kolejne gole. Aż do końca rozgrywek. W ostatnim spotkaniu sezonu z KS Serniki Mata pewnie wykonał rzut karny, a jego drużyna wygrała to spotkanie 3:2. Poniżej znajdziecie nagranie z oficjalnego profilu klubu na Instagramie. Władze Tajfuna twierdzą, że w 2040 roku (gdy Mata ma plan kandydować na prezydenta), zostaną mistrzem Polski. Jak myślicie, kto ma większe szanse osiągnąć swój cel?

Rzut karny Maty

Mata zagra na Rap Stacja 2023 w Sławie!

Rap Stacja Festiwal 2023 w Sławie to festiwal, który zwraca uwagę na hip-hopowej mapie Polski swoją różnorodnością. No i jedną, kluczową ksywką. To jak na ten moment jedyny polski rapowy festiwal, mający w swoim line-upie Matę. Oprócz niego znajdziemy w nim także legendy amerykańskiej sceny, duet Onyx. Między 5 a 8 lipca nie zabraknie również występów czołowych postaci mainstreamu i polskich klasyków, a wszystko to w wyjątkowych okolicznościach, jakie tworzy Jezioro Sławskie. Bilety na Rap Stacja Festiwal 2023, są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. Pamiętajcie, że na biletomat.pl można również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów.

Mata, reprezentujący drużynę LKS Tajfun Ostrów Lubelski, na zakończenie rozgrywek lubelskiej B-klasy strzelił drugą bramkę w sezonie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kariera rapera w lubelskiej B-klasie We wrześniu […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →