kadr z wideo #MATA2040

Impreza urodzinowa w zamian za obsuwę. Na nową płytę Maty jeszcze trochę poczekamy

Obserwuj nas na instagramie:

Już w ten piątek, 26 maja miała ukazać się najnowsza płyta Maty zatytułowana <33. Raper poinformował jednak o przełożeniu premiery i rekompensacie dla fanów.

Premiera, o której mało kto pamiętał

Pamiętaliście, że 26 maja miała ukazać się nowa płyta Maty zatytułowana <33? My też nie. Tak czy siak, nie usłyszymy jej w najbliższy piątek. Raper poinformował swoich fanów mailowo, że w ramach rekompensaty za przesunięcie się premiery zaprasza ich na swoje urodziny, które odbędą się 14 lipca. Ma podczas nich wytłumaczyć powód obsuwy, jednak mamy wrażenie, że wystarczy spojrzeć na jego Instagrama. Zamieścił na swoim story maila od PGW Wód Polskich, w którym instytucja państwowa odmawia mu organizacji imprezy masowej na popularnych schodkach w Warszawie. Nie mamy oczywiście pewności, czy to jedyny powód przesunięcia premiery płyty, ale pamiętając jakie problemy miał Mata przy okazji ostatniego występu na barce na Wiśle, ciężko się dziwić, że bardzo ostrożnie podszedł do tematu organizacji release party. Odmowa z pewnością bardzo mocno pokrzyżowała mu plany, które przy okazji premiery albumu w przypadku tak dużych artystów wykraczają znacznie poza samą muzykę.

Mata – </3 (ZŁAMANE SERCE)

Mata zagra podczas Rap Stacja Festiwal 2023 w Sławie

Rap Stacja Festiwal 2023 to jak na ten moment jedyny polski rapowy festiwal, mający w swoim line-upie Matę. Między 5 a 8 lipca nie zabraknie również występów czołowych postaci mainstreamu i polskich klasyków, a nawet legend amerykańskiego rapu w postaci duetu Onyx. Wszystko to w wyjątkowych okolicznościach, jakie tworzy Jezioro Sławskie. 

Bilety na Rap Stacja Festiwal 2023, który odbędzie się między 5 a 8 lipca w Sławie, są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. Pamiętajcie, że na biletomat.pl można również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów. 

Już w ten piątek, 26 maja miała ukazać się najnowsza płyta Maty zatytułowana <33. Raper poinformował jednak o przełożeniu premiery i rekompensacie dla fanów. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →