zdjęcie z oficjalnego profilu klubu LKS Tajfun Ostrów Lubelski

Mata zagra w barwach klubu piłkarskiego z lubelskiej B-klasy


07 września 2022

Podziel się newsem:

Klub LKS Tajfun Ostrów Lubelski ogłosił, że ich nowym zawodnikiem został…. Mata. Tak, dokładnie ten Mata. Sprawdź szczegóły!

Mata został piłkarzem

Okej, wiedzieliśmy, że po Macie można się spodziewać wszystkiego, ale to i tak przerasta nasze oczekiwania. Reprezentant SBM Label został… piłkarzem. Na fanpage klubu piłkarskiego LKS Tajfun Ostrów Lubelski trafiło zdjęcie z prezentacji Matczaka w barwach klubu z B-klasy. Na koszulce widnieje numer 2040, przypominający rok, w którym raper planuje startować w wyborach prezydenckich. No cóż, jak sam zapowiadał, kampania już trwa. Jak przyznał kierownik LKS Tajfun Ostrów Lubelski, zakontraktowanie Maty jest największym sukcesem w historii jego drużyny. Ciekawe, czy doczekamy się debiutu Michała Matczaka na boiskach lubelskiej B-klasy.

Oficjalna prezentacja Maty jako zawodnika LKS Tajfun Ostrów Lubelski

Mata zagra w barwach klubu piłkarskiego z lubelskiej B-klasy

Kampania prezydencka trwa

Dołączenie do LKS Tajfun Ostrów Lubelski można potraktować jako żart lub element kampanii wyborczej, choć dalej trudno określić, czy ona sama nie jest jednym wielkim żartem w wykonaniu Maty. Wystarczy spojrzeć na treść jego apelu, kierującego mocne zarzuty w stronę polityków Prawa i Sprawiedliwości, m.in. Zbigniewa Ziobrę:

(…) a to wszystko po to, żeby wrócić do was jeszcze silniejszym, a następnie wyzwać na pojedynek w bułgarskie martwe ciągi Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobrę, a następnie Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobrę. Zamiast #FREEMATA piszcie #MATA2040

W swojej kampanii Mata zwracał uwagę bardzo mocno uwagę na tematy narkotykowe: depenalizacji, a także w szerszej perspektywie legalizacji. Pośród konkretnych liczb padło między innymi 420 tysięcy złotych wsparcia dla Fundacji 420, a także tyle samo dla Monaru – stowarzyszenia przeciwdziałającego narkomanii, bezdomności oraz innym zagrożeniom społecznym.

Klub LKS Tajfun Ostrów Lubelski ogłosił, że ich nowym zawodnikiem został…. Mata. Tak, dokładnie ten Mata. Sprawdź szczegóły! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →