fot. materiały prasowe

Lil Nas X chce stworzyć najwspanialszy hymn w historii… „League of Legends”


16 września 2022

Podziel się newsem:

Lil Nas X został ambasadorem League of Legends. Hymn promujący Mistrzostwa Świata w LoLa 2022 ukaże się jeszcze w tym miesiącu.

Lil Nas X – kto by nie chciał, żeby szefem szefa szefa szefa była gwiazda pop?

Raper, wokalista, skandalista, gwiazda – kto lepiej nadałby się do pełnienia funkcji ambasadora League of Legends niż Lil Nas X? To już kolejna z interesujących współprac, jakimi może poszczycić się autor viralowego Montero (Call Me By Your Name). Artysta podkładał głos w animacji Disneya, został przeniesiony na karty komiksu, a nawet zamawiał jedzenie z Uber Eats razem z Eltonem Johnem.

Teraz raper z buta wszedł do branży gamerskiej. „Możecie mi mówić Lil Nas X-ecutive” powiedział w spocie reklamowym Riot Games. Stanowisko wokalisty nie jest jednak wakatem z kartonu. Lil Nas miał sporo do zrobienia, jako że już wkrótce odbędą się Mistrzostwa Świata w League of Legends 2022. Raper swój fotel prezesa zajął w nadzwyczaj gorącym okresie.

Lil nas x lol
fot. materiały prasowe

Mistrzostwa Świata w LoLa to połączenie finałów NBA i Super Bowl

Nowy szef, nowe porządki. Odkąd Lil Nas X objął funkcję ambasadora League of Legends, zdecydowanie nie próżnuje.

Chcę stworzyć najwspanialszy hymn Mistrzostw wszech czasów

– zapowiedział raper.

W spocie słychać fragment utworu i już ta krótka, kilkusekundowa wstawka wskazuje na to, że Star Walkin’ będzie hitem. Don’t ever say it’s over if I’m breathing wkręca się szybko – a że na klipie wers został zapętlony, to earworm zadziałał w trybie natychmiastowym. Premiera piosenki raz z teledyskiem już 23 września. Na stronie starwalkin.com można zapisać się na pre-save kawałka.

LIL NAS X OBEJMUJE FUNKCJĘ AMBASADORA LEAGUE OF LEGENDS | MISTRZOSTWA 2022

Lil Nas X został ambasadorem League of Legends. Hymn promujący Mistrzostwa Świata w LoLa 2022 ukaże się jeszcze w tym miesiącu. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →