fot. materiały prasowe

Lil Nas X chce stworzyć najwspanialszy hymn w historii… „League of Legends”


16 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Lil Nas X został ambasadorem League of Legends. Hymn promujący Mistrzostwa Świata w LoLa 2022 ukaże się jeszcze w tym miesiącu.

Lil Nas X – kto by nie chciał, żeby szefem szefa szefa szefa była gwiazda pop?

Raper, wokalista, skandalista, gwiazda – kto lepiej nadałby się do pełnienia funkcji ambasadora League of Legends niż Lil Nas X? To już kolejna z interesujących współprac, jakimi może poszczycić się autor viralowego Montero (Call Me By Your Name). Artysta podkładał głos w animacji Disneya, został przeniesiony na karty komiksu, a nawet zamawiał jedzenie z Uber Eats razem z Eltonem Johnem.

Teraz raper z buta wszedł do branży gamerskiej. „Możecie mi mówić Lil Nas X-ecutive” powiedział w spocie reklamowym Riot Games. Stanowisko wokalisty nie jest jednak wakatem z kartonu. Lil Nas miał sporo do zrobienia, jako że już wkrótce odbędą się Mistrzostwa Świata w League of Legends 2022. Raper swój fotel prezesa zajął w nadzwyczaj gorącym okresie.

Lil nas x lol
fot. materiały prasowe

Mistrzostwa Świata w LoLa to połączenie finałów NBA i Super Bowl

Nowy szef, nowe porządki. Odkąd Lil Nas X objął funkcję ambasadora League of Legends, zdecydowanie nie próżnuje.

Chcę stworzyć najwspanialszy hymn Mistrzostw wszech czasów

– zapowiedział raper.

W spocie słychać fragment utworu i już ta krótka, kilkusekundowa wstawka wskazuje na to, że Star Walkin’ będzie hitem. Don’t ever say it’s over if I’m breathing wkręca się szybko – a że na klipie wers został zapętlony, to earworm zadziałał w trybie natychmiastowym. Premiera piosenki raz z teledyskiem już 23 września. Na stronie starwalkin.com można zapisać się na pre-save kawałka.

LIL NAS X OBEJMUJE FUNKCJĘ AMBASADORA LEAGUE OF LEGENDS | MISTRZOSTWA 2022

Lil Nas X został ambasadorem League of Legends. Hymn promujący Mistrzostwa Świata w LoLa 2022 ukaże się jeszcze w tym miesiącu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Lil […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →