Cindy Ord/Getty Images

Lil Nas X użyczy głosu w nadchodzącej produkcji Disney+


20 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Lil Nas X będzie dubbingował postać June Buga, muzyka country. W bajce oprócz niego zagrają także inne gwiazdy ze świata muzyki, w tym m.in. Chance The Rapper. Sprawdź!

Lil Nas X w bajce animowanej

Lil Nas X zadebiutuje jako aktor dubbingowy w nadchodzącym odcinku bajki The Proud Family: Louder And Prouder. Epizod o nazwie Old Town Road ukaże się już jutro na platformie Disney+. Widzowie usłyszą artystę jako muzyka country June Buga.

Bajka opowiada o losach Penny Proud oraz jej rodziny i przyjaciół. Jest kontynuacją serii The Proud Family, emitowanej na kanale Disney Channel w latach 2001-2005. Producentami animacji są Bruce W. Smith i Ralph Farquhar.

W odcinku, w którym udział bierze Lil Nas X postać Trudy, dubbingowana przez Paulę Jai Parker, bada historię rodzinną swojej teściowej, Suga Mamy, granej przez Jo Marie Payton. Podczas tej wycieczki Bobby Proud (Cedric The Entertainer) dołącza do zespołu country June Buga. Gdy Bobby pyta się June Buga, gdzie może podpiąć swoją elektryczną gitarę, postać z bajki odpowiada „o nie mój drogi, ja tutaj jestem jedyną osobą, która może grać na gitarze” i podaje mu tarkę do prania. „Spróbuj tego, w tym cię widzę”. Następnie zespół gra piosenkę, od której zaczęła się kariera Lil Nas X’a, czyli Old Town Road. Sneak peak z nadchodzącego odcinka obejrzycie poniżej.

Lil Nas X June Bug | The Proud Family: Louder and Prouder | Disney+

Nas X jest jednym z wielu muzyków, którzy użyczają swojego głosu w animacji. W emitowanym obecnie sezonie udział wezmą również Lizzo, Jaden, Chance The Rapper czy Normani.

Przeczytaj także: Mads Mikkelsen wspomina przejęcie roli w Fantastycznych Zwierzętach po Johnnym Deppie

Lil Nas X będzie dubbingował postać June Buga, muzyka country. W bajce oprócz niego zagrają także inne gwiazdy ze świata muzyki, w tym m.in. Chance The Rapper. Sprawdź! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →