materiały prasowe

Lanberry zmienia rozkład jazdy i zaprasza do “Nocnego Ekspressu”


24 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

U Lanberry sporo zmian, a ich efektem – Nocny Express. Zajmijcie wygodne miejsca i dajcie się zabrać w tę muzyczną przejażdżkę!

Nowy rok, nowa Lanberry

W swoim najnowszym singlu Lanberry śpiewa:

Zmieniłeś rozkład jak nocny express.

Jednak tak naprawdę Nocny Ekspress to efekt zmian samej wokalistki, która tym utworem wyznacza nowy kierunek, w jakim zmierza. Jedną z najistotniejszych zmian w karierze artystki jest zmiana wytwórni. Lanberry zaliczyła transfer do Agora Music i to pod skrzydłami właśnie tego labelu ukazała się jej najnowsza premiera, zapowiadająca nowy rozdział w karierze artystki.

Lanberry Nocny Ekspress
Lanberry – “Nocny Ekspress”, okładka singla

Lanberry i Hotel Torino łączą siły w przebojowym singlu

Nocny Ekspress to przebojowy pop najwyższej jakości – co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że nad swoim najnowszym singlem artystka pracowała z uznanym w mianstreamowych kręgach duetem Hotel Torino, tworzonym przez Dominica Buczkowskiego-Wojtaszka oraz Patryka Kumóra, autorów chociażby dwóch polskich przebojów eurowizyjnych: Anyone I Want To Be Roksany Węgiel i Superhero Viki Gabor.

Roksana Węgiel – Anyone I Want To Be, posłuchaj!

Tym razem sprawdzone trio również nie chybiło i we współpracy z Lanberry stworzyło oparty na melodyjnych, gitarowych brzmieniach hit, który już od pierwszego przesłuchania zostanie w Waszych głowach na dobre. Sama artystka mówi o swoim nowym utworze:

Tak jak często w mojej twórczości, to opowieść o relacjach. Bohaterka na początku piosenki ma w sobie dużo goryczy i żalu, że związek, w którym była, po prostu nie wypalił. I choć szkoda jej tej relacji, wie, że jest już za późno na jakiekolwiek powroty – „to nie ten adres i nie ten czas”.
W drugiej zwrotce wraca do siebie, do „tu i teraz” – jak widać, może i potrafi się ogarnąć. Nie czeka już na bal, bawi ją ten świat – cytując słowa piosenki. Pytanie jednak, na jak długo wytrzyma w tym postanowieniu.
Myślę, że czasami po prostu lubimy trochę taplać się w swojej przeszłości i serwujemy sobie sentymentalne podróże, które niestety zwykle niczego dobrego w nasze życie nie wnoszą. Nawet jeśli wszystko układa się dobrze i wiemy, że to totalnie bez sensu, lubimy sobie „pogdybać”, powzdychać do przeszłości. O takiej właśnie nostalgicznej wycieczce opowiada Nocny Express.

Lanberry Nocny Ekspress
fot. Dagmara Szewczuk

Lanberry w roli imprezowej konduktorki rozlicza się z przeszłością

Stylistykę utworu podkreśla imprezowy klimat, który artysta wraz z zaproszonymi przez siebie zaprzyjaźnionymi influenserami w postaci: Natalii Sisik, Oli Szkołdy, Dominika Gontarskiego, Stefana Karolika i Kacpra Zembrzuckiego, rozkręciła w teledysku nagranym we wnętrzach zabytkowego wagonu pociągowego z przełomu XIX wieku, za którego scenariusz i reżyserię odpowiada Michał Mazurek. Sprawdźcie efekty!

Lanberry – Nocny Express, zobacz teledysk!

U Lanberry sporo zmian, a ich efektem – Nocny Express. Zajmijcie wygodne miejsca i dajcie się zabrać w tę muzyczną przejażdżkę! Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Nowy rok, nowa Lanberry W swoim najnowszym singlu Lanberry śpiewa: […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →